Новини суспільстваСвіт

Big Tech може незабаром заборонити християнам мати доступ до акаунтів

Ендрю Оуен, пастор церкви Destiny в Глазго (Шотландія), побоюється, що гноблення з боку Facebook та інших гігантів соціальних мереж після нападу на Капітолій США призведе до того, що Big Tech може незабаром заборонити християнам мати доступ до акаунтів. Повідомляє Слово про Слово з посиланням на christiantoday.com.

За словами пастора, рішення Facebook, YouTube і Twitter остаточно заблокувати Дональда Трампа ознаменувало «сейсмічний зсув» у світі.

«Вперше ми побачили, як великі технологічні гіганти (Google, Apple, Facebook, Twitter, Amazon…) вирішили, що думками та ідеями деяких людей не можна ділитися з усім світом, і заблокували десятки тисяч акаунтів, закривши багато з них назавжди», – написав Ендрю Оуен.

Оуен попередив, що Біблійні цінності та суспільні цінності «перебувають на шляху зіткнення», і що християни повинні обирати між політкоректністю та «біблійною коректністю».

«Зараз антибожественна ідеологія дуже міцно тримається на нашій планеті та виключає багатьох людей, зокрема християн, з публічної арени», – підкреслив пастор.

Він доповнив:

«Ми максимально використовували Інтернет для діяльності церкви під час карантинних обмежень, але зараз є реальна загроза, що через рік-два Facebook, YouTube та інші Інтернет-платформи можуть заборонити будь-який християнський контент».

Оуен закінчив тим, що кінець близький, але християни повинні «залишатися позитивними» і використовувати кожну можливість ділитися Євангелієм.

 «В останній час мені так багато ставили питання, чи є ці заборони та глобальна пандемія ознаками кінця часів», – зауважив він.

«… Ісус сказав, що справжньою ознакою кінця буде глобальне відродження, Євангеліє буде проповідуватися з величезним успіхом до кінця часів, – продовжив пастор. – Тому справжні ознаки можна знайти не в головному офісі Google, а в церкві – що ми робимо з усім, що сказав Ісус?»

Також він закликав максимізувати свої можливості зараз.

«У нас все ще є основні свободи, ми все ще можемо говорити людям про Ісуса і все ще можемо запрошувати людей до церкви в Інтернеті. Давайте не марнувати ці можливості, а говорити, запрошувати та приводити когось із собою до церкви», – підкреслив він.

Читайте також:

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!