Новини культуриХристиянські новини

У 2022-2023 роках відзначатимуть ювілеї 60-ти видатних діячів, серед яких є християни

У 2022-2023 роках світ відзначатиме ювілей 60-ти відомих діячів, серед яких є християни. Мета згадування видатних особистостей – вшанувати представників кожного народу, що досягли успіху в галузі миру, освіти, науки, суспільних наук і комунікації. Список склала Виконавча рада агенції з питань освіти, науки й культури ООН (ЮНЕСКО).

Джерело: svitogliad.com з посиланням на credo.pro

Серед відомих людей у списку ЮНЕСКО є польський математик та астроном Миколай Коперник. Він спростував переконання свого часу, що земля – центр Всесвіту, і ввів людство в сучасну епоху.

Також записаний єпископ та вірменський лицар Нерсес Великий. У 300 році н. е. він спростував аксіому, що Церква ототожнюється зі знаттю, бо Церква насамперед – це Божий народ.

Серед видатних діячів у 2022-2023 світ буде згадувати чеського біолога і католицького священника, на ім’я Грегор Мендель, який відкрив механізми генетики людини, а також «учення любові». А ще згадуватиметься молода французька клаузурова монахиня Тереза з Лізьє, чия душа захоплює все нові покоління віруючих і не тільки.

Читайте також:

З якої нагоди будуть згадувати вищеназваних діячів? Менделя згадуватимуть у 2022 р. з нагоди 200-ї річниці від дня народження; у 2023 р. події зосередяться на 150-й річниці від дня народження Терези з Лізьє, 550-річчя від дня народження Коперника та 850-ї річниці від дня смерті Нерсеса Великого.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button