Баптисти

На Рівненщині під час війни баптистські церкви активно допомагають людям, війську та владі

З початку війни євангельські церкви на Рівненщині намагаються активно допомагати десяткам тисяч людей, державним закладам, військовим та територіальній обороні.

Джерело: ЄХБ | Братство

Також 31 травня Рівненська церква «Благодать», де старшим пастором є Андрій Корнійчук, передала обласному центру екстреної медичної допомоги спеціалізований автомобіль. За допомогою цієї громади за останні два місяці до медичних закладів Рівненської області доставлено три машини швидкої допомоги.

Автомобілі в якості гуманітарної допомоги надійшли від благодійників з Німеччини – Оксани та Крістіана Нейцке. З початку війни вони допомагають землякам Оксани Нейцьке не лише фінансово, а й гуманітарною допомогою.

«Така підтримка є надзвичайно важливою, адже щодня наше місто приймає тисячі громадян, які тікають від війни», – сказав перший заступник начальника Рівненської обласної військової адміністрації Сергій Подолін.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button