Україна

У Мінрегіоні оголосили про запуск програми тимчасового соціального житла для окремих категорій українців

У Мінрегіоні оголосили про запуск програми тимчасового соціального житла для окремих категорій українців. Про це повідомив міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов.

Джерело: tsn.ua

Уряд розробляє різні механізми розв’язання житлової проблеми українців, які втратили житло внаслідок війни. 27 вересня у Сумах дев’ять сімей отримали соціальне житло. Ще дві родини незабаром оселяться у Ромнах Сумської області.

За словами Чернишова, найближчими днями сім’ї Чернігівської, Житомирської та Київської областей отримають соціальне житло.

Крім того, Держмолодьжитло вже придбало 60 квартир для тимчасового проживання громадян Житомирської, Київської, Чернігівської та Сумської областей, які згідно з програмою надаються громадянам «під ключ» – з ремонтом, меблями та побутовою технікою.

Також Міністерство розвитку громад та територій України зазначає, що перелік постраждалих осіб, яким надається житло для тимчасового проживання, визначається обласними та Київською міською військовими адміністраціями з урахуванням черговості. Черговість визначається Порядком формування фонду житла, призначеного для тимчасового проживання, обліку та надання такого житла для тимчасового проживання ВПО.

Читайте також:

Держмолодьжитло закуповує квартири для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб, насамперед із багатодітних сімей та родин, домівки яких було зруйновано внаслідок війни в Житомирській, Київській, Сумській та Чернігівській областях.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!