ПротестантиХристиянські новини

Протестанти ініціюють проведення Всеукраїнської молитви та посту 10-11 вересня за Свято подяки

Протестантські церкви об’єднанні в Раді євангельських протестантських церков України (РЄПЦУ) ініціюють молитву і піст за проведення Свята подяки. Молитву заплановано на 10-11 вересня.

Джерело: Прес-служба ВСЦ ЄХБ

Засідання РЄПЦУ відбулося 26 серпня, на якому було розглянуто питання проведення Всеукраїнського свята подяки 12 вересня у Києві. Цьогоріч, головною темою свята буде відзначення 30-ї річниці незалежності України, релігійної свободи та служіння Богові.

Читайте також:

РЄПЦУ ініціює проведення Всеукраїнської молитви та посту восени – 10-11 вересня. Священнослужителі просять усіх віруючих у ці дні об’єднатися для спільної молитви й посту за Боже сприяння, погодні умови, устрій і захист у підготовці та проведенні Всеукраїнського свята подяки, про організаторів та усіх учасників.

 

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button