Актуальне

Прості жести, які говорять «Я люблю свого сина»

Коли я навчався в старшій школі, мій тато багато подорожував по роботі. Його не бувало вдома кілька тижнів за раз. Завжди було важко дивитися, як він йде, і я знаю, що йому було самотньо. Я грав у футбол і бейсбол, і він пропускав багато моїх ігор. Мене це ніколи не засмучувало, тому що він працював, щоб забезпечити сім’ю, і я знав, що він хоче бути там. Я знав, що коли він був вдома, він завжди був поруч. Були випадки, коли він повертався з довгої подорожі й з’являвся на одній із моїх практик. Це був простий і чудовий сюрприз.

«Послідовні вчинки любові, незалежно від того, наскільки вони незначні, означають все для тих, хто їх отримує».

Поява на моїх практиках не була великим жестом. Це був простий спосіб, яким мій тато сказав, що любить мене. Послідовні вчинки любові, якими б малими вони не були, означають все для тих, хто їх отримує. Це спрацювало для мене. Маючи це на увазі, ось 5 простих жестів, які говорять «Я люблю свого сина».

1. Грайте з ним фізично

Загалом, хлопчики люблять фізичний контакт. Це один із найбільших способів їх єднання. У них також, як правило, виділяється багато енергії. Немає нікого, з ким вони воліли б грати фізично, ніж їхній тато. Опустіть його на килим і боріться з ним. Грайте у футбол на задньому дворі. Вам може бути боляче, але те, що ваш син буде відчувати себе улюбленим, цілком вартує ціни.

2. Дайте йому спонтанну похвалу

Не чекайте певного моменту чи виступу, щоб підбадьорити його та оцінити. Зверніться до нього і зробіть це в будь-який момент. Скажіть йому, чому ви пишаєтеся ним. Робіть це приватно і публічно. Дайте йому зрозуміти, що ви вірите в нього. Укажіть якості сильної людини, які ви бачите в ньому.

3. Поговоріть з ним про його улюблені предмети

Можливо, вам не сподобається говорити про відеоігри, іграшки та певне телешоу. Однак у його світі немає нічого більш захоплюючого. Як і будь-хто, коли в нашому житті відбувається щось хвилююче, ми хочемо розповісти людям, про яких ми піклуємося. Він хоче тобі сказати. Зацікавтеся цим. Поставте йому запитання та підтверджуйте його ентузіазм. Він це відчує і ніколи не забуде.

Схожі статті

4. Залучіть його до свого списку справ

Коли у нас багато доручень і роботи по дому, ми схильні ставити щось перед нашими дітьми, щоб зайняти їх. Проте вони хочуть бути з нами й спілкуватися. Нехай він попрацює з вами. Скажіть йому, що вам потрібна його допомога. Він буде відчувати повноваження і відчуття схвалення. На проєкт може знадобитися більше часу, але це буде добре витрачений час.

Читайте також:

5. Будь ласкавим

Прихильність може бути не вашою сильною стороною. Якщо так, то забудьте це, тому що це важливо. Обіймати й цілувати його кожен день. Мій тато щодня цілував мене в щоку, і це одне з перших речей, які я про нього згадую. Знову, хлопці з’єднуються фізично. Ви можете дати йому шишку, коли ви йдете разом, або потерти йому голову. Я гарантую, що це викличе посмішку на його обличчі, тому що він буде знати, про що ви говорите.

Джерело: allprodad.com

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button