Новини суспільства

Як пройде Глобальний Лідерський Саміт 2021 в Україні. Закордонні та українські спікери

9-10 грудня відбудеться Глобальний Лідерський Саміт в Україні. Десять світових лідерів виступлять у відеопосланні, а чотири живих спікери розкажуть про лідерство в бізнесі, громадському секторі, церкві та політиці.

Подія пройде у трьох форматах і кожен може обрати зручний варіант участі. Якщо ви підприємець, служитель у церкві, державний службовець, галузевий професіонал, громадський діяч, студент, ви уже людина впливу! А тому запрошуємо долучитися до головної міжнародної лідерської події, відкритої для широкого кола учасників. До 15 листопада діють акційні умови реєстрації для ранніх пташок.

Цього року є три формати участі у Саміті:

  • жива участь на Саміті у Києві;
  • персональний доступ онлайн у BigMarker;
  • Груповий доступ онлайн у BigMarker (до 20 осіб).

Обирайте свій формат та реєструйтеся тут: https://gls-ua.com/

Спікери говоритимуть про розвиток інновацій, формування довіри, максимізацію продуктивності, подолання страху, вплив на зміни, управління конфліктами, кастинг бачення та багато іншого!

Міжнародні промовці

Крейг Грошел, Альберт Тейт, Річ Вілкерсон, Джульєт Фант, Генерал Стенлі МакКрістал, Річард Монтанез, Мішель Полер, Ібукун Авосіка, Франческа Гіно, А. Р. Бернард.

Українські промовці

  • Денис Подорожний – єпископ церков «Слово Життя».
  • Адріан Буковинський – голова фонду «Сім’я».
  • Роман Полікровський – голова Збаразької ОТГ.
  • Руслан Кухарчук – голова руху «Всі разом!».

На живому та на онлайн Глобальному Лідерському Саміті учасники отримають робочі матеріали та зошит з конспектами, безпосередню взаємодію з ведучим та модераторами та обговорення промов у фокус-групах. І паралельно – інтерактивне спілкування у загальному чаті, молитовні кімнати та технічна підтримка.

Для організації ГЛС слід пройти реєстрацію тут: https://gls-ua.com/

Довідки за телефоном: +30 (068) 100-7093

Читайте також:

Побувати на Глобальному Лідерському Саміті, повчитися у світових спікерів та удосконалити свої здібності тепер можна прямо у стінах свого офісу чи церкви. Це – новий формат участі у Саміті для командного перегляду 10 або 20 учасників. А тому, якщо ви пастор церкви, лідер домашньої групи, керівник організації або голова сім’ї, організуйте спільний перегляд для своєї команди 9-10 грудня. Минулого року функцією командного перегляду ГЛС скористалося близько 450 учасників у різних містах України. Як це зробити технічно, що отримають учасники перегляду та як коментують цю функцію лідери команд минулого року, читайте ТУТ.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button