Домашня » Новини » Єгипет легалізував 127 християнських церков

Єгипет легалізував 127 християнських церков

5
Поширень
Pinterest WhatsApp

В рамках останньої реформи по легалізації церков, Єгипет офіційно схвалив узаконення 127 громад, які і раніше функціонували, але без дозволу уряду.

Цю інформацію підтвердила Міжнародна Християнська Спільнота (далі МХС), що займається дослідженням питання гонінь.

За даними МХС, останні затвердження на дозвіл церков надійшли через комітет, створений Єгиптом в 2016 році.

МХС роз’яснило ситуацію, що склалася: «Даний комітет з’явився в результаті прийняття в 2016 році закону, який спрощує процес легалізації церков. Єгипет має довгу історію регулювання будівництва церков, але багато церков не змогли завершити цей процес. Вони були побудовані незаконно».

«Після появи закону 2016 року було сформовано комітет, який узаконює всі церкви, які існували до 2016 року. Згідно з підрахунками, їх у країні – понад 3000».

Під керівництвом прем’єр-міністра Мостафа Мадбулі в березні урядовий комітет легалізував 156 церковних будівель і церковних структур, з ними пов’язаних.

Критики комітету, в тому числі і МХС, стверджували, що він повільно приймає рішення про надання схвалення для церковних споруд, які все ще знаходяться в списку будівель, які очікують узаконення.

Як повідомило МХС, «згідно з прогнозами, закон 2016 року мав полегшити процес легалізації нових церков. Однак, якщо говорити про затвердження нових общинних будинків, то в цьому відношенні уряд президента [Абдель Фаттаха] Сісі вживає заходів так довго, як ніхто з його попередників».

За даними Open Doors USA (групи по дослідженню і спостереження за гоніннями на християн), Єгипет займає 16-те місце серед країн, де віруючі в Ісуса піддаються переслідуванням.

Більше про становище християн у Єгипті:

Інформаційний бюлетень Open Doors USA констатує: «Становище в єгипетському суспільстві сприяє процвітанню дискримінації і створює умови, через які держава не поспішає діяти в інтересах християн і забезпечити дотримання їх основних прав».

Читайте головні новини “Слово про Слово” в соціальних мережах Facebook і Twitter

Телеграм Слово про Слово

Читайте нас в Телеграм

Джерело: CNL

Попередня Стаття

Вчення Ісуса Христа про щастя

Наступна Стаття

Людині недобре - чому самотність це погано?

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *