Україна

9 % ВПО не мали доходів з початку війни, а більшість залишилися без роботи

Станом на 23 липня 9 % ВПО не мали доходів з початку війни, а 35 % повідомили, що місячний дохід їхніх сімей не перевищує 5 тис. грн. Більшість переселенців залишилися без роботи.

Джерело: korrespondent

Згідно з опитуванням Міжнародної організації з міграції, яке проводилося у другій половині липня, 60 % внутрішньо переміщених осіб, які мали роботу до переїзду, втратили її.

«Ситуація із працевлаштуванням внутрішньо переміщених осіб залишається достатньо критичною і є однією з причин, які підштовхують людей до повернення», – зазначено в заяві МОМ.

На загальноукраїнському рівні цей показник значно нижчий. Згідно з опитуванням групи «Рейтинг», у липні кількість людей, які втратили роботу через війну, становила 39 %.

Абсолютна більшість ВПО зазначають, що їхні доходи впали. Зараз тільки 3 % заробляють більше, ніж до війни.

Однак поступово зменшується частка тих, хто зазначив, що їхня сім’я не має доходу. Це свідчить про те, що деякі ВПО змогли знайти роботу за місцем переселення або почали працювати віддалено.

Читайте також: 

Генеральна рада Всесвітнього баптистського альянсу прийняла Резолюцію про російсько-українську війну

Нині в Україні налічується понад 6,6 млн внутрішньо переміщених осіб. Це 15 % від загальної чисельності населення України й дещо зросло у порівнянні з кінцем червня. Люди продовжують залишати схід, південь і північ країни.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!