СвітХристиянські новини

Підтримка гомосексуальності залежить від релігійності і ВВП

Нові дослідження суспільних настроїв у світі щодо гомосексуалізму виявили, що підтримка гомосексуальності залежить від релігійності та заможності. Люди, які кажуть, що релігія для них не важлива, скоріше підтримують гомосексуалізм.
Дослідження проаналізувало переконання понад 34 000 людей у ​​36 країнах, у Великобританії був один із найвищих рівнів підтримки гомосексуалізму.
У звіті, опублікованому в четвер, виявляється все більша підтримка гомосексуалізму в західноєвропейських країнах, Австралії, США та Канаді, де закони про шлюб були лібералізовані в останні роки.

Як і в 2013 році, коли в останній раз було поставлене питання, відношення до визнання гомосексуалізму формується країною, в якій живуть люди. Ті, хто в Західній Європі та Америці, як правило, більше сприймають гомосексуалізм, ніж ті, що живуть у країнах Східної Європи, Росії, України, Близького Сходу та Африки на південь від Сахари. А суспільства в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні загалом розділені. Це функція не тільки економічного розвитку націй, а й релігійних та політичних установок.
Але навіть при цих різких розбіжностях погляди змінюються у багатьох країнах, які опитувались з 2002 року, коли дослідний центр Pew вперше почав ставити це питання. У багатьох країнах спостерігається все більше сприйняття гомосексуалізму, в тому числі в Сполучених Штатах, де 72% заявляють, що це слід прийняти, у порівнянні з 49% останнім часом.
Ставлення до цього питання сильно корелює із багатством країни. Загалом, люди в заможніших і розвиненіших економіках більше сприймають гомосексуалізм, ніж люди з менш заможних та розвинених економік.

Джерело: christiantoday.com

[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button