Сім'яХристиянські новини

Ініціатива про заборону пропаганди гомосексуалізму має право на життя – підкомітет парламенту

Законопроект Георгія Мазурашу про заборону пропаганди гомосексуалізму уже розглядали на Підкомітеті з питань законодавства про адміністративні правопорушення та охоронної і детективної діяльності Комітету Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності. Результат – депутати беруть проект на доопрацювання, де дадуть точні визначення пропаганди.
Про це пише Телеграм канал громадянського руху Любов проти гомосексуалізму.
І загалом члени підкомітету лояльно налаштовані до законопроекту. Але ложку дьогтю вносить омбудсмен Денісова, відома нам особа своїм саботажем просімейних ініціатив і підтримкою ЛГБТ-пропаганди.
Вона каже, що подібні законодавчі ініціативи нібито підбурюють інших громадян до нетерпимості та ненависті до ЛГБТ, а також укорінюють їх дискримінацію.

Але, схоже, пані обмудсмен не читала ці законопроекти, де вказано, що вони спрямовані не проти гомосексуалістів, а проти пропаганди гомоідеології і спрямовані на захист природних сімейних цінностей.

Депутат Мазурашу пояснює: “В Україні рівень толерантності до ЛГБТ є доволі високим. А хвилі негативу та агресії піднімаються якраз тоді, коли говорять про проведення “гей-парадів”, або іншим чином пропагують ці явища, намагаючись нав’язати нашому суспільству це як щось позитивне, як норму, а не відхилення”.

Схоже, Денісова знову напрошується на акцію протесту…
[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button