Домашня » Варто замислитись » Про найкоротший в світі текст молитви

Про найкоротший в світі текст молитви

0
Поширень
Pinterest WhatsApp
Свою кожну молитву намагаюся не забувати розпочинати з вдячності, а не з “дай”, “прошу”, “будь ласка”. Дякую за прожитий новий день, за сім’ю, живих батьків, за можливість дихати, бачити, чути, радіти – за все це варто подякувати Богу. І навіть коли важко, сумно, самотньо – ці випробування ми отримали, бо Той, хто нам їх передав, знав, що ми впораємося і врешті залишимося вдячними.

“Дякую” – це слово є у кожній з мов світу не просто так. Воно одне із перших слів, яких навчають нас батьки – щоб ми поважали суспільство, а воно натомість симпатизувало нам. В українській мові існує два “вдячних” слова – дякую та спасибі. Вони мають різне походження. Ближчим для українців є “спасибі”, утворене з двох слов’янських слів “спаси, Боже”, які з часом злились в одне. Трапилося це порівняно недавно, у писемних пам’ятках це слово вживається з XVI століття.

Хочете вірте, хочете – ні, але коли я розглядаюся довкола і вдивляюся у численні причини подякувати за те, що в мене є, Бог дарує мені ще більше, набагато більше, ніж навіть заслуговую.  Якщо ви любите подорожувати, знайомитися з новими краєвидами, але зараз з якихось причин не можете поїхати з місця, де ви є, підійміть голову, коли йдете звичною стежиною додому, – там завжди буде нове небо, комбінація хмар і кольорів, яких ви раніше не бачили. Нам це дається просто так: тому, що ми хороші, і коли схибили – це теж для нас. Божу щедрість, насправді, не заповнить жодне дякую.

Кажуть, ми ніколи не отримаємо того, що нам хочеться, доки не відчуємо щиру вдячність за те, що маємо. Бажаю вам свого часу отримати нагоду подякувати за здійснену велику мрію. Просто пам’ятайте, що найкоротший в світі текст молитви: “Дякую”.

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Slovoproslovo.info – Газета “Слово про Слово є неприбутковим проєктом і працює коштом пожертв.

 Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей.

 Просимо вас фінансово підтримати розвиток та діяльність цього інформаційного християнського ресурсу.

Новий сервіс онлайн-переказів на картки ПриватБанку з платіжної картки VISA будь-якого банку світу. Тепер можна миттєво перерахувати гроші з картки закордонного банку на картку ПриватБанку через веб- або мобільну версію Приват24. При цьому для надіслання переказів не обов’язково бути клієнтом ПриватБанку або реєструватися в Приват24.

Пожертву із-за кордону можна надсилати на картковий рахунок:

5168 7427 1505 4262 (JAKOBCHUK ANATOLIJ)

 

 

Попередня Стаття

Дякувати за ВСЕ. Порожні слова чи справжня надія?

Наступна Стаття

Проблеми міграції в Україні і демографічна криза

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *