СвітХристиянські новини

Пригнічення християн у світі посилилося під час Covid-19

Пригнічення та дискримінація щодо християн у світі лише погіршилися під час пандемії, повідомляє газета Слово про Слово з посиланням на christiantoday.com.
Благодійна організація, яка підтримує переслідуваних християн, заявила, що багатьом було відмовлено у допомозі у продовольстві та допомозі урядами та громадськими організаціями через віру. 
Деякі країни посилили свої протидії християнам. 
Це справа в Китаї, де були повідомлення про заарештованих християн за те, що вони збиралися в  Інтернеті, щоб поклонятися та молитися під час карантину.
Влада заборонила  церковні служби онлайн та молитовні збори. 
“Ніщо, що становить релігійну службу, не допускається”, – сказали вони. 
Вони вважають, що китайський уряд використовує Covid-19, щоб посилити свою тривалу боротьбу з християнами.

“Вони прискорили кампанії, такі як примусове знесення хрестів проти навіть санкціонованих урядом церков”, – сказали партнери. 
«Пасторів затримували за те, що вони проповідували Євангеліє і роздавали маски на вулицях».
У багатьох країнах християни переживали жахливу бідність під час пандемії. 
В Алжирі немає соціального забезпечення чи підтримки уряду, через що багато християн ледве виживають. 
Партнер з випуску в Алжирі заявив: “Багато християнських сімей повинні були припинити роботу через карантин і втратили свої доходи. Вони були відкинуті суспільством та їхніми сім’ями внаслідок їх віри”.
У Пакистані ситуація була особливо складною для новонавернених мусульманського походження, оскільки єдиною формою фінансової підтримки є сім’я. Мусульманські сім’ї часто відмовляють в цій підтримці членів сім’ї, які навернулися до іншої віри, сказав Реліз. 
“Ці люди були відхилені суспільством та їхніми родинами в результаті їхньої віри”, – заявили партнери з Пакистану у випуску. 
Просто купувати їжу та платити оренду стало величезним викликом для багатьох збіднілих християн, не кажучи вже про придбання масок для обличчя та дезінфікуючих засобів.  
“Уряд не в змозі підтримувати християн у селах, нетрях чи цегляних печах”, – сказали партнери. 
У Верхньому Єгипті надійшло повідомлення що християнам відмовили в їжі та підтримці від організацій, що поширюють допомогу.
Партнери випуску звітують: “Влада допомагає мусульманам, але не християнам. А церкви, які намагаються допомогти, закриваються наказом поліції”.
Партнери випуску розповсюджують пакети допомоги християнам Алжиру, Ефіопії, Єгипту, Нігерії, Пакистану та Туреччини. 
Він  опублікував заклик підтримати більше християн під час Covid-19.
Генеральний директор Release International Пол Робінсон сказав: “Ковід-19 робить руйнівний вплив на життя багатьох бідних християн. У місцях, ворожих до віри, християни зазнають посилених труднощів.
“Їжі зараз не вистачає. Вони не можуть працювати й не можуть заробляти, а в допомозі відмовляють через їхню віру.
“Їхні крики про допомогу ігноруються місцевими благодійними організаціями, які роздають харчові пакети лише сім’ям інших конфесій. Ми не можемо дозволити собі зволікати. Ці християни потребують нашої допомоги”.
[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!