Домашня » Новини » Виявилося, що більшість нобелівських лауреатів — християни

Виявилося, що більшість нобелівських лауреатів — християни

3
Поширень
Pinterest WhatsApp

Сучасні ліві та ліберальні медіа та активісти часто протиставляють віру і науку: мовляв, більшість вчених не вірять в Бога і, отже, християнство є світоглядом відсталих мракобісів, але виявилося, що більшість нобелівських лауреатів — християни

Відомості, наведені в дослідженні релігійної приналежності нобелівських лауреатів ХХ століття, яскраво свідчать: майже дві третини (понад 65%) нобелівських лауреатів за 1901-2000 роки — це християни, 21% – юдеї, і тільки 10,5% – атеїсти й агностики. Буддистів 1%, мусульман 0,8%, індуїстів 0,7%, інших 0,6%.

Таким чином, християнство — це світогляд найбільш освіченої, творчої й здібної  частини світу. Християнство — ядро ​​Західної цивілізації. Нападки на християнство — це спроба зруйнувати фундаментальні основи Заходу.

Більше про нобелівську премію:

Цікаво, але факт родом з Білорусі – 18 нобелівських лауреатів, причому значна частина з них — нащадки білоруських євреїв.

Нобелівська премія — одна з найпрестижніших міжнародних премій, яку щорічно присуджують за видатні наукові дослідження, революційні винаходи або значний внесок у культуру чи розвиток суспільства.

Сума премії змінюється залежно від доходів Фундації Нобеля.

Заснована згідно із заповітом шведського підприємця, винахідника та філантропа Альфреда Бернарда Нобеля, який винайшов динаміт. Весь свій статок (близько 31,5 млн шведських крон) він призначив на фінансування міжнародної премії. Згідно з його волею, річний прибуток від цієї спадщини має ділитися на 5 рівних частин між особами, які попереднього року найбільше прислужилися людству в різних галузях діяльності.

Нобель помер 1896 року, після чого парламенти Швеції та Норвегії (які тоді утворювали міждержавний союз) протягом 4 років (до 1900 року) узгоджували конкретні умови нагородження.

Джерело: krynica.infо

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Slovoproslovo.info – Газета “Слово про Слово є неприбутковим проєктом і працює коштом пожертв.

 Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей.

 Просимо вас фінансово підтримати розвиток та діяльність цього інформаційного християнського ресурсу.

Попередня Стаття

Слідуй за Мною. Три покликання

Наступна Стаття

Час вражати чи інвестувати?

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *