УкраїнаХристиянські новини

Кабмін затвердив постанову про забезпечення так званої гендерної рівності

На черговому засіданні Уряду 9 жовтня 2020 року затверджено Типові положення про відповідальний підрозділ та радника з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі. Зокрема, радник з цих питань повинен брати участь у дотриманні міжнародних зобов’язань України у сфері забезпечення так званої гендерної рівності.
Посилання на Постанову: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/930-2020-%D0%BF#n18
За словами Мінсоцполітики, відтепер всі органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування (за згодою) зобов’язані створити спеціальні підрозділи та призначити радників, які будуть займатися виключно питаннями забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків.

“Діяльність новоутворених підрозділів та радників дозволить створити умови для забезпечення всім громадянам, незалежно від їх статі, віку, інвалідності, місця проживання, раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, етнічного та соціального походження, громадянства, сімейного та майнового стану, мовних або інших ознак однакових можливостей у всіх сферах їх життєдіяльності” – повідомляє Мінсоцполітики.

Проте у Постанові зазначено, що в завданні відповідального підрозділу також є організація проведення оцінювання дотримання органом влади принципу забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків у своїй діяльності, так звані гендерні аудити (це інструмент у сфері просування політики «гендерної рівності»).
Радник повинен брати участь у «дотриманні міжнародних зобов’язань України у сфері забезпечення (так званої) гендерної рівності, запобігання та протидії насильству за ознакою статі; інформаційно-пропагандистській діяльності щодо ліквідації всіх форм дискримінації за ознакою статі та організації заходів, спрямованих на формування (так званої) гендерної культури; застосування позитивних дій з подолання (так званої) гендерної асиметрії та дисбалансу, що складаються на відповідній території чи в галузі, та їх припинення».
А ще Ольга Ревук, заступник Міністра соціальної політики з питань європейської інтеграції, заявляла, що Мінсоцполітики «працює над створенням системи для запровадження (так званого) гендерного підходу у діяльність державних органів, що своєю чергою забезпечить врахування потреб жінок і чоловіків у їхньому різноманітті та скорочення (так званої) гендерної нерівності в усіх сферах життєдіяльності суспільства».

Нагадаємо, що Україна стала офіційною учасницею «Партнерства Біарріц» – міжнародної ініціативи рівних прав і можливостей для всіх (зокрема за ознакою так званого гендеру).
Проте держави-засновники «Партнерства Біарріц» розуміють поняття так званої гендерної рівності як пріоритет ЛГБТ+ над правами нормальних чоловіків та жінок.
Таке розуміння має далекосяжні наслідки, наприклад:

  • право на захист психіки нормальних громадян порушується на користь пропаганди збочень, наприклад: подекуди в ЄС дітей навчають що таке ЛГБТ+ починаючи з дитячого садочку, таким чином порушується право малят на здоровий статевий розвиток;
  • так звані антидискримінаційні закони надають правовий пріоритет представникам ЛГБТ+ у судочинстві та цивільних правах (наприклад: звільнений з об’єктивних причин збоченець з більшою ймовірністю виграє справу проти свого колишнього роботодавця, ніж нормальний громадянин);
  • ЛГБТ+ мають привілеї при всиновленні дітей, особливо у порівнянні з релігійними сім’ями;
  • лесбійкам у Франції хочуть надати безоплатний доступ до дорогої процедури екстракорпорального запліднення коштом державного бюджету (що є порушенням прав нормальних громадян, бо їх податки використовуватимуться на задоволення примх вузького прошарку людей, які сплачують за цю процедуру пропорційно менше);

Таким чином, виконання міжнародних зобов’язань у сфері так званої гендерної рівності поступово призведе до впровадження пріоритету ідеології ЛГБТ+ над традиційними сімейними цінностями, якщо не зупинити цей процес на початковому етапі.
[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button