Медіа новини

Правда робить вільними та перемагає брехню: 6 червня Україна відзначає День журналістики

Сьогодні, 6 червня, Україна відзначає День журналістики. В цей важкий для нашої країни час бути журналістом вкрай небезпечно, однак ця роль дуже необхідна та важлива.

Згідно з указом першого Президента України Леоніда Кравчука, в нашій державі з 1994 року почали святкувати професійне свято українських журналістів та всіх, хто працює у сфері медіа. Про це повідомило nv.ua.

Журналістика – більше, ніж збирання матеріалу та написання тексту. Сенс цієї професії – життя в донесені правди. Роль журналіста – вказати на правду, дати свободу та показати шлях до визволення. Саме істина, згідно зі Святим Письмом, робить вільними та перемагає брехню, вважає християнин, журналіст та голова громадянського руху «Всі разом!» Руслан Кухарчук.

Навіть в умовах війни, багато журналістів не зупиняються і несуть правдиву інформацію, тому що розуміють необхідність висвітлювати реальність подій. До того ж існує фейкова пропаганда, яка затьмарює розуми людей. З цим медійники теж борються попри всю небезпеку своєї професії.

Як зазначає nv.ua з посиланням на nsju.org, за словами голови Національної спілки журналістів України Сергія Томіленка, вже відомо про 32 українських та іноземних медійників, які померли від російських окупантів. Наша команда співчуває рідним і близьким загиблих.

Дійсно, нести правду буває вкрай непросто, однак дуже цінно та необхідно.

Пам’ятаємо, що справжня правда про світ та людей тільки в Ісусі Христі. Він сказав, що є «дорогою, правдою та життям» (Євангеліє від Івана 14:6). Тому тільки Господь через Своє Слово та Духа Святого може просвітити розум людини від брехні, дарувати визволення від гріха та давати мудрість правильно чинити в оманливих обставинах.

Журналістика забирає багато часу, сил та ресурсів. Тому наша команда газети «Слово про Слово» закликає пожертвувати на діяльність газети та молитися за нас. Нам необхідна ваша підтримка, аби  робити нашу справу якісно та оперативно.

Підтримати видання Слово про Слово

Підтримайте нас на Патреоні

Стати Патроном

Або пожертвуйте через PayPal – slovoproslovo@ukr.net

 

 

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button