УкраїнаХристиянські новини

Кабмін підготував графік перенесення робочих днів у 2021 році у зв'язку зі святами, в тому числі і релігійними

Кабінет міністрів України підготував законопроект “Про перенесення робочих днів у 2021 році” та доставив його на узгодження профспілок.

Про це повідомила прес-служба Федерації профспілок, повідомляє Delo.ua.
Зокрема, перенесення пропонується з метою забезпечення раціонального використання робочого часу та створення сприятливих умов для святкування у 2021 році 7 січня – Різдва Христового, 24 серпня – Дня незалежності України та 14 жовтня – Дня захисника України.

Так, чиновники пропонують перенести робочі дні:
– з п’ятниці 8 січня на суботу 16 січня;
– з понеділка 23 серпня на суботу 28 серпня;
– з п’ятниці 15 жовтня на суботу 23 жовтня.
При цьому наголошується, що режим роботи банків та відповідних установ в ці дні буде визначати Національний банк України.
Як відомо, в серпні 2020 року жителі України будуть відпочивати 11 днів: додатковий вихідний буде надано в зв’язку з Днем незалежності.
Усього серпня налічує 31 календарний день: з них 20 днів будуть робочими, а 10 – припадають на суботу та неділю (1, 2, 8, 9, 15, 16, 22, 23, 29, 30 серпня).
[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Дивіться також
Close
Back to top button