Новини суспільстваХристиянські новини

Прем’єр-міністр Угорщини: “Без християнства ми приречені на поразку”

Лише повернення до консервативних та християнських цінностей дасть сенс діяльності та існуванню Європейської народної партії, – вважає прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан. Політик скерував спеціальний меморандум у цій справі до партнерів з Європарламенту, які засідали в цій фракції. Він наголосив, що лише таким чином ЄНП може бути успішною.
За словами Орбана, ЄНП, відмовляючись від політики, заснованої на християнських цінностях, антимарксизмі чи традиційній моделі сім’ї, приречена на поразку. На його думку, те, що століттями було силою латинської цивілізації, сьогодні ефективно замінюється гендерною ідеологією, масовою міграцією, культурним марксизмом тощо.

Прем’єр-міністр Угорщини наголосив, що колись права ЄНП зараз має більше спільного з широко зрозумілою сучасною лівою, під гаслом «лібералів, соціалістів чи зелених».
Орбан також звинуватив політиків ЄНП в тому, що завдяки їхній помилковій політиці «поглибилися розбіжності між країнами-членами Східної та Західної Європи».
У своєму меморандумі Орбан закликав партії, що входять до складу ЄНП, шукати союзників насамперед серед традиційно зрозумілих правих партій, а не лише лівих.

Джерело: Родина

[sc name=”futerblock” ]
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Одне повідомлення

  1. Як виявилося, а надто після 24 лютого 2022 р., така постава угорської влади радше була і є, по суті, фарисейською!
    Направду в Будапешті геть забули про повоєнне панування в країні прорадянського комуністичного режиму! А особливо – про криваве придушення Радянською армією угорської антикомуністичної революції восени 1956 р.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!