Домашня»Новини»Прем’єр-міністр Угорщини: “Без християнства ми приречені на поразку”

Прем’єр-міністр Угорщини: “Без християнства ми приречені на поразку”

14
Поширень
Pinterest WhatsApp

Лише повернення до консервативних та християнських цінностей дасть сенс діяльності та існуванню Європейської народної партії, – вважає прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан. Політик скерував спеціальний меморандум у цій справі до партнерів з Європарламенту, які засідали в цій фракції. Він наголосив, що лише таким чином ЄНП може бути успішною.

За словами Орбана, ЄНП, відмовляючись від політики, заснованої на християнських цінностях, антимарксизмі чи традиційній моделі сім’ї, приречена на поразку. На його думку, те, що століттями було силою латинської цивілізації, сьогодні ефективно замінюється гендерною ідеологією, масовою міграцією, культурним марксизмом тощо.

Прем’єр-міністр Угорщини наголосив, що колись права ЄНП зараз має більше спільного з широко зрозумілою сучасною лівою, під гаслом «лібералів, соціалістів чи зелених».

Орбан також звинуватив політиків ЄНП в тому, що завдяки їхній помилковій політиці «поглибилися розбіжності між країнами-членами Східної та Західної Європи».

У своєму меморандумі Орбан закликав партії, що входять до складу ЄНП, шукати союзників насамперед серед традиційно зрозумілих правих партій, а не лише лівих.

Джерело: Родина

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте журналістів slovoproslovo.info!

Кожне пожертвування має значення

Криза та епідемія – час, коли достовірна інформація життєво важлива. Але криза – це час, коли незалежні християнські медіа (а саме вони надають християнський погляд на все, що відбувається) дуже вразливі. Ваша підтримка важлива для нас і дозволить нам і далі робити нашу роботу.

Кожен внесок, неважливо наскільки великий він чи маленький, – це голос на підтримку християнської журналістики. Дякуємо!

Пожертвувати

Виберіть варіант, який вам найбільше підходить. Щиро дякуємо вам за вашу щедрість! .

Пожертву із-за кордону можна надсилати на картковий рахунок:

5168 7427 1505 4262 (JAKOBCHUK ANATOLIJ)

IBAN: UA343052990000026204691061008

Попередня стаття

Україна уже перша в світі за рівнем дитячого алкоголізму

Наступна стаття

Під міносвіти вимагали відставки Новосад, та спалили Сороса

Немає коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *