Новини суспільстваХристиянські новини

Премія «Мама року» у Хмельницькому, кому дісталась номінація?

11 вересня у Хмельницькому відбулася церемонія нагородження переможниць премії «Мама року Хмельниччини». Їх визначали у чотирьох категоріях: «Жінка року», «Жінка-хоробре серце», «Мама блогер» і «Мама року». Повідомляє ye.ua.
«Мама року Хмельниччини» – це соціальний проєкт, який об’єднує жінок з різними життєвими історіями.
Вдруге у місті за звання кращої змагалися жінки, які не дивлячись на свою зайнятість або життєві труднощі, встигають бути чудовими матусями і мають активну соціальну позицію.
Авторка премії «Мама року Хмельниччини» Тетяна Кріль сказала:

«Для «Жінки року» – це мотивація, підтримка і визнання у тому, що є гендерна рівність, що жінка сильна і може зробити багато. Для «Хоробрих сердець» – це моральна, психологічна та матеріальна підтримка задля їх реалізації. Щоб вони могли ще більше зробити для своїх діток. А «Мама-року» і «Мама-блогер» – це саме ті жінки, які можуть не тільки своїм прикладом, але й своєю життєвою позицією, своїм голосом на просторах Інтернету і в публічних місцях донести, що є особливі діти, що є матері, які щодня борються за їх життя та здоров’я».

Переможниць визначали за результатами Інтернет-голосування, яке тривало впродовж кількох місяців. Сьогодні ж під час церемонії нагородження, яка відбулася у «Мистецькому дворику», сталі відомі їх імена.
За успішне поєднання кар’єри і сім’ї «Жінкою року 2020» стала Людмила Гончар – матір трьох дітей, яка протягом багатьох років керує сімейним бізнесом.

Звання «Мама блогер 2020» присвоїли Юлії Мізері – багатодітній матусі в очікуванні сьомої дитини. Хмельничанка веде блог про сімейні цінності, стосунки, релігійність, виховання та взаємодію в сім’ї.
У номінації «Жінка-хоробре серце» брали участь мами, які виховують дітей з інвалідністю. Цьогоріч переможницею у цій категорії стала Аліна Лоєвська, яка нещодавно вдруге стала мамою.

«Думаю, що «Жінка – хоробре серце» – це кожна мати, яка має дитину. Тому що кожна мати зробить все можливе і неможливе для своєї дитини. Так само, як я стараюся для своєї дитини. Я завжди хотіла, щоб в моєму домі лунав дитячий сміх. Так сталося, що важким шляхом ми пішли. Але зараз я дуже щаслива, бо я маю двох щасливих хлопчиків. Бо це має радість, біль, гордість і моє майбутнє», – сказала Аліна.

У головній номінації премії «Мама року» змагалися багатодітні мами з активною життєвою позицією, які реалізовують свою сім’ю та ведуть громадську діяльність, спрямовану на допомогу іншим. За результатами голосування, «Мамою року Хмельниччини 2020» стала Юлія Сабій – мама трьох дітей, авторка низки соціальних проєктів, а також вона керує справами Хмельницької міської ради.
Крім пам’ятних дипломів і численних подарунків номінанткам, подарунок отримала також і Хмельницька міська лікарня. Організатори премії передали гроші на обладнання для нещодавно створеної на базі лікарні мобільної бригади швидкого реагування, яка виїздить до діток з інвалідністю.
[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Схожі статті

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Дивіться також
Close
Back to top button