Новини суспільстваХристиянські новини

Представники міжцерковної ради подарували депутатам Рівного Біблії

29 квітня перед засіданням Рівненської міської ради представники міжцерковної ради подарували депутатам Біблії.

Джерело: rivnepost.rv.ua

У Рівному сесія міськради проходила у Чистий четвер, тому представники міжцерковної ради перед засіданням привітали  депутатів та подарували Біблії.

Представник міжцерковної ради Ростислав Боришкевич підкреслив, що мають читати Слово Боже та зважати на нього при керуванні містом.

«Усі наші Президенти, коли складають присягу, то кладуть руку на Пересопницьке Євангеліє. Однак краще вони б не клали руку, а відкривали й читали його. Тоді були б благословенні та прийшов би економічний ріст та усе інше», – наголосив Ростислав Боришкевич.

Переклад подарованої Біблії належить професору Леоніду Якобчуку з Кореччини. Видання має синьо-жовту обкладинку.

Схожі статті

Представники міжцерковної ради подарували депутатам Рівного Біблії

Представники міжцерковної ради подарували депутатам Рівного Біблії

Нагадаємо, що 28 квітня під час засідання Луцької міської ради депутат Володимир Пшибельський звернувся до міського голови Ігоря Поліщука із проханням активізувати системне викладання курсів морально-духовного спрямування, зокрема основ християнської етики у школах, а також виділити кошти з бюджету на фінансування основ християнської етики.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!