Новини суспільстваХристиянські новини

В Рівному церква розмістила понад сотню білбордів з біблійними текстами

У липні в Рівному з’явились десять свіжих християнських бордів в зі словами: «Живи, говори та думай як хочеш, але знай: за все тебе Бог приведе на суд». За основу був узятий текст із книги Еклезіаста 11:9.
Мета проекту – донести людям біблійну правду про те, що за все доведеться відповідати перед Богом, незалежно від того, хто і як себе поводив протягом життя.
За останній рік завдяки зусиллям церкви «Христос є відповідь» вздовж вулиць Рівного з’являлись більше сотні різних християнських бордів. Це в історії міста – вперше. Служителі церкви чують позитивні відгуки багатьох перехожих, які звертають увагу на короткі, але дуже влучні фрази – у більшості випадків слова мимоволі кидаються в очі. Люди починають роздумувати, інколи телефонують, щоб отримати консультацію. Слова подяки лунають навіть від тих, хто не відвідує церкву – подібне духовне підкріплення час від часу просто необхідне.

«Борди – це візитівка міста, – каже пастор церкви «Христос є відповідь» Тарас Сень, – бо-перше, що бачить людина при в’їзді у місто – це борди. Завдання церкви – робити так, щоб слово Боже було перед очима, адже ми так створені: на що дивимось, про те й думаємо».

Автори проекту і надалі планують розповсюджувати Евангеліє за допомогою білбордів. Служителі церкви слухняно виконують слова, що записані у Біблії: «І будуть ці слова, що Я сьогодні наказую, на серці твоїм… і будеш говорити про них… І напишеш їх на бічних одвірках дому свого та на брамах своїх».
[sc name=”futerblock” ]
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button