Україна

Майже 800 тис. українських ВПО втратили житло через війну – Верещук

Внаслідок повномасштабного вторгнення Росії в Україну майже 800 тисяч внутрішньопереміщених осіб втратили житло. Про це заявила віцепрем’єр-міністр, міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук та наголосила, що вони роблять усе, щоб ці українці мали де жити й де перезимувати.

Джерело: unn.com.ua

За її словами, Мінрегіон займається модульним житлом для переселенців. Однак таких будинків недостатньо.

Водночас на Чернігівщині, наприклад, люди не дуже хочуть жити в модульних містечках, бо жили у своїх приватних будівлях. Такі українці кажуть, що «хоч одну кімнатку, але у себе на городі». Але поки що не вдається цього забезпечити, зазначила Ірина Верещук.

Також віцепрем’єр-міністр зауважила, що цього року не буде побудовано в достатній кількості житла. До того ж люди будуть переміщатися й опалювальний сезон буде важким. Проте вони роблять усе, щоб переселенці мали де жити й де перезимувати.

Пані Верещук озвучила прогноз, що ще близько півмільйона людей восени переміститься зі сходу України на захід, що складе додаткове навантаження до тих, які вже виїхали раніше.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button