Баптисти

Християни привезли мешканцям прифронтових територій Донеччини 20 тонн вугілля

Волонтери євангельських церков привезли мешканцям прифронтових населених пунктів Донеччини 20 тонн вугілля. Християни продовжують допомагати людям в гарячих місцях. Про це повідомила пресслужба Всеукраїнського союзу церков євангельських християн-баптистів (ВСЦЄХБ).

Джерело: Telegram ЄХБ

Зараз в прифронтових населених пунктах Донецької області дуже трудно жити та існує постійна небезпека. В цих територіях місцеві мешканці живуть без світла, газу та води майже 10 місяців. Хоча у більшість є пічки, які зберігають вдома тепло, зазначає Баптистський союз України.

Однак, як повідомляє пресслужба ВСЦЄХБ, євангельські церкви щотижня допомагають мешканцям прифронтових населених пунктів і підтримують їх.

Зокрема, волонтери християнських церков нещодавно вирішили привезти жителям таких місць 20 тонн вугілля.

«Вугілля для сільських пічок на сході України є величезним задоволенням у нинішніх обставинах. Ці світлини слугують гарним нагадуванням залишатися вдячними Богові та бути щедрими в тім, щоби вкладати час, сили, молитви та кошти у допомогу тим, хто потребує її», – наголосив Союз баптистів.

Також місцевим допомагає місіонер Олександр Радін. З 2015 року він служить людям у селах Донеччини. Зараз ці місця є прифронтовими й розташовані за 3-5 км від лінії бойових дій – біля Авдіївки.

Читайте також:

Після 24 лютого, початку повномасштабної війни, Олександр переїхав у Мирноград Донецької області. Це місто знаходиться на відносно безпечній території. З Мирнограда зручно постачати допомоги у прифронтові населені пункти, зазначила пресслужба ВСЦЄХБ.

Християни привезли мешканцям прифронтових територій Донеччини 20 тонн вугілля

Християни привезли мешканцям прифронтових територій Донеччини 20 тонн вугілля

Християни привезли мешканцям прифронтових територій Донеччини 20 тонн вугілля

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button