Новини суспільстваХристиянські новини

З нагоди Великодня Школа консультування «Відновлення цілісності» дарує 30% знижки на будь-який курс

Школа консультування «Відновлення цілісності» (ШКВЦ) вітає студентів і підписників на паблік Школи зі святом Воскресіння Ісуса Христа. З приводу цього у період з 30 квітня по 4 травня можна скористатися промокодом SOTT3V1D і отримати знижку 30% на будь-який з курсів Школи «Відновлення».

Джерело: Telegramканал «Территория ответственности Family Academy».

«Воскресіння Ісуса – єдина і повністю достатня причина для нашого оновлення, духовного і душевного відновлення і повернення до Люблячого Небесного Отця. Він зробив все, щоб ми були зцілені й вільні. Його воскресіння – основа для того, щоб кожен з нас знайшов цілісність, позбувся страхів, гноблення та залежностей, які затинають. Він хоче, щоб ми навчилися розвивати дари й таланти, дані Богом, а також у свободі й радості взаємодіяли з оточуючими людьми й з любов’ю служили їм», – пишуть організатори ШКВЦ.

Школа консультування вітає всіх з Воскресінням Ісуса Христа та бажає:

«Нехай наші великодні подарунки додадуть вам радості й ще більше затвердять Його силу перемоги над смертю в ваших серцях!».

Організатори наголошують, що у період з 30 квітня по 4 травня можна скористатися промокодом SOTT3V1D і отримати знижку 30% на будь-який з курсів Школи «Відновлення».

Також Школа звертає увагу, що потрібно бути підписником на будь-який з паблік ШКВЦ в соцмережах, щоб отримати подарунок: Instagram та Facebook.

Навчання включає самостійний перегляд відеоуроків, вебінари з викладачами й роботу в закритих групах.

ШКВЦ пропонує близько двадцяти різноманітних курсів, але в першу чергу організатори звертають увагу на курси, де зараз набираються групи для спільної роботи онлайн:

  • Курс з Лео Франком «Покликання: як зрозуміти й виконати».
  • Курс дошлюбної підготовки «Сім раз підготуйся, один одружуйся» для всіх, хто хоче підвищити якість стосунків у своїй родині й/або служити іншим парам.
  • Базовий курс, рекомендований для всіх – «Емоційна цілісність».
  • Курс Вікторії Андросової «Арт-терапія як інструмент допомоги собі та іншим».
  • Унікальний курс «Жіноче здоров’я і сексуальність» і багато інших.

Читайте також:

Школа консультування пропонує обрати свій курс прямо зараз: https://study.territoriao.info/

Реєстрація: https://t.me/tofamilyacademy

З нагоди Великодня Школа консультування «Відновлення цілісності» дарує 30% знижки на будь-який курс

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button