Для життя

10 уроків лідерства від Марії (Матері Ісуса)

Деякі люди думають, що різдвяні вірші з Євангелії – це матеріал для різдвяних проповідей конкурсів та  драм. Вони також є матеріалом Божого настановлення для своїх учнів. 

Ви коли-небудь розглядали різдвяний уривок з Луки як посібник з уроків лідерства від Марії, матері Ісуса?

Прочитайте розповідь про візит ангела до Марії — подивіться, чи можете ви щось дізнатися про те, як Бог закликає нас до лідерства:

А на шостому місяці посланий був ангел Гавриїл від Бога до галілейського міста, названого Назаретом,  до діви, зарученої із чоловіком, на ім’я Йосиф, із дому Давида, а ім’я діви — Марія.  І, прийшовши до неї, сказав: Радій, сповнена благодаті! Господь з тобою, [благословенна ти між жінками]. Вона стривожилася від цих слів і міркувала, що означало б це привітання.  Та ангел сказав їй: Не бійся, Маріє, бо ти знайшла благодать у Бога. І ось, ти зачнеш в утробі й народиш Сина, і даси Йому ім’я Ісус. Він буде великий і Сином Всевишнього буде названий, і дасть Йому Господь Бог престол Його батька Давида, і довіку царюватиме в домі Якова, і Його царюванню не буде кінця!
І озвалася Марія до ангела: Як станеться це, коли я чоловіка не знаю? У відповідь ангел сказав їй: Дух Святий зійде на тебе, і сила Всевишнього тебе огорне; тому й Святе, Котре народиться, назветься Сином Божим. Ось і твоя родичка Єлизавета, хоч звуть її неплідною, і та зачала сина у своїй старості; вона вже на шостому місяці; тому що жодне слово не буває у Бога безсилим!
А Марія промовила: Ось, я раба Господня, нехай буде мені за словом твоїм! І ангел відійшов від неї.
 (Луки 1 :26-38)

10 уроків лідерства від Марії, матері Ісуса

1. «А на шостому місяці»… Божий годинник уже цокав, коли ангел прийшов до Марії. Те, що Бог щось сповіщає мені, не означає, що це почалося з мене.
2. «…зарученої із чоловіком, на ім’я Йосиф»… У нас свої плани. Бог має свої.
3. «Радій, сповнена благодаті! Господь з тобою» … Зверніть увагу на зв’язок між Його прихильністю та Його присутністю. Як могло бути інакше?
4. «Вона стривожилася від цих слів» … Коли Його прихильність до нас, це може бути тривожним.
5. «Ти зачнеш в утробі й народиш Сина» … Іноді ми залучаємось до Божої місії, іноді нас призивають.
6. «Як станеться це» … Існує велика різниця між запитанням Бога «як» і питанням «чому».
7.  «Дух Святий зійде на тебе» … Коли Бог відповідає на питання «як», це звичайний спосіб, яким Він починає.
8. «жодне слово не буває у Бога безсилим!» … Ви його чули.
9. «я раба Господня» … Попри те, що Марія була призвана, вона відповідає з охотою. Це все матиме значення протягом наступних 30 років.
10. «І ангел відійшов від неї» … Бувають часи, коли ми маємо ангельську допомогу, а є моменти, коли ми самі.
Читайте також:
Чи бачите ви якісь інші уроки лідерства від Марії, Матері Ісуса?
Джерело: churchleaders.com
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Редакція

Слово про Слово – інформаційний християнський ресурс. Публікуємо щоденні новини, коментарі, аналітику, що висвітлюють релігійну тематику в Україні та світі. Публікуємо статті різних жанрів, авторські блоги, оповідання, поезію, притчі.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button