Новини суспільства

66 % громадян України скаржаться на хронічну втому, 53 % страждають на безсоння

За даними дослідження соціологічної групи «Рейтинг», 66 % громадян України скаржаться на хронічну втому, 53 % страждають на безсоння. Більш ніж половина українців зараз перевтомлені й не можуть морально розслабитися в умовах війни.

Джерело: ТСН

Соціологи оцінили рівень життєвого тонусу українців і повідомили, що реакція організму на воєнні події природна, але досить виснажлива.

Дослідники дійшли висновку, що в українців, попри восьмий місяць повномасштабної війни, ще вистачає фізичних і моральних сил жити в складних умовах, працювати, допомагати та воювати.

Читайте також:

Опитування проводилося 8-9 жовтня серед 1000 респондентів віком від 18 років у всіх регіонах, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу, а також територій, де на момент опитування відсутній український мобільний зв’язок.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!