СвітХристиянські новини

Посилення боротьби Китайської влади проти християнських іноземних вчителів

У Китаї збираються посилити боротьбу з поширенням християнства іноземцями. Незабаром в Китаї набудуть чинності нові правила, згідно з якими іноземним вчителям заборонять пропагувати християнство без відповідного на те дозволу. Про це повідомляє УНІАН з посилання на South China Morning Post.
Обмеження є широкими – все, що вважається загрозою суверенітету Китаю, порушенням кримінального кодексу або перешкоджанням реалізації освітньої політики, може призвести до того, що вчителям буде скасовано або відмовлено у видачі віз. Навчальні заклади повинні забезпечити наявність іноземних викладачів дійсних дозволів на роботу та проживання, щонайменше два роки викладацького стажу, а також ступінь бакалавра та кваліфікацію викладача мови.
При цьому вчителів іноземців зобов’яжуть пройти 20-годинний курс вивчення політичної системи Китаю.
Департамент громадської безпеки в Південній провінції Хайнань зайшов так далеко, що запропонував винагороду в розмірі до 100 000 юанів (14 600 доларів) за інформацію, що призведе до арешту іноземців, які “займалися релігійною діяльністю без дозволу”. Це включає викладання релігії, євангелізацію та спілкування в соціальній мережі.
На думку експертів, влада Китаю таким чином перекриває останні можливості вільно обговорювати Біблію і християнську віру.
[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button