РелігіяХристиянські новини

55 тонн гуманітарної допомоги від баптистів

Всеукраїнський союз церков євангельських християн-баптистів (ВСЦ ЄХБ) нещодавно реалізував гуманітарний проєкт допомоги тим, хто постраждав від підтоплення у західних областях та пожеж на Луганщині. Про це повідомляє Всеукраїнський Собор.
На заклик Братства долучитися до спільної допомоги наприкінці червня відгукнулися багато охочих. За два тижні був сформований вантаж для потерпілих — 55 тонн продуктів.
Логістичні центри розвантаження розташовувалися у Мукачеві та Сєвєродонецьку. На початку серпня було доставлено дві тисячі коробок (35 тонн) на захід та одну тисячу коробок (20 тонн) на схід. Упродовж серпня продуктові набори були доставлені у 14 населених пунктів Прикарпаття, 27 — Закарпаття та 37 — Луганщини.
Таку допомогу євангельсько-баптистське Братство змогло реалізувати спільно з помісними церквами, об’єднаннями та іноземними партнерськими організаціями.
Проєкт був реалізований насамперед через помісні церкви, а також у тісній співпраці з місцевою владою та соціальними службами. Ця допомога була адресована кожному постраждалому будинку та кожній сім’ї, які мала найбільшу потребу.
Володимир Іваницький, координатор відділу гуманітарних проєктів Всеукраїнського союзу церков ЄХБ, розповів:

«На Луганщині ми відвідали одне із сіл, яке найбільше постраждало, — Смолянинове. Отримавши у райраді списки 79 дворів, які найбільше потребують допомоги, ми поїхали за адресами і відвідали частину з них. Це був особливий та зворушливий момент, коли люди самі почали виходити на вулицю і просити допомоги. Люди відчули на собі опіку і були відкриті до розуміння того, звідки і від кого вони отримують допомогу. Ми молимося, щоб ця допомога насамперед наблизила людей до Бога, Який через Своїх дітей дбає про нужденних».

У цьому селі, на жаль, немає церкви чи групи віруючих. Однак люди довіряли гостям і охоче йшли на контакт, а також показували документи, аби допомога мала належну підзвітність.
Всеукраїнський союз церков євангельських християн-баптистів висловлює щиру вдячність усім, хто відгукнувся на цю потребу, знайшли можливість допомогти тим, хто постраждали від повені на заході та пожежі на сході країни.
Джерело та фотографії:
https://sobor.com.ua/news/55-ton-gumanitarnoyi-dopomogi-vid-yekhb
[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button