СвітХристиянські новини

Переслідування християн у країнах Азії

У країнах Азії, де більшість становлять буддисти, посилюється антихристиянський остракізм і все частіше доходить до відкритого переслідування. В таких країнах, як Лаос, Мянма і Шрі Ланка, християнам жити щоразу важче. Про це повідомляє міжнародна організація Open Doors, що займається моніторингом ситуації християн по всьому світу.
Християн звинувачують, що вони ламають суспільну гармонію і нищать культуру цієї країни. В результаті, із сіл, де проживають в більшості буддисти, виганяють християнські сім’ї, щоб вони не дратували їхніх «богів». В країнах, де посилюється буддистський націоналізм, християн вважають руйнівниками народної ідентичності і культури.
Також це серйозно відбивається на їхньому щоденному житті: їх маргіналізують та виключають із місцевого суспільства. А ще буддисти не хочуть купувати у християн вугілля чи дров на розпал.
Християнин з М’янми розповів:

«Якщо ми продамо цих продуктів, то не матимемо коштів, щоб купити рис і утримати свої сім’ї».

Він також пояснив, що є особи в особливому важкому становищі, які навернулись з буддизму в християнство.

«Влада їх арештовую і залякує, власні сім’ї їх виганяють, втрачають усілякі людські контакти, а батьки відрікаються власних дітей, котрі навернулись в християнство» – сказав  він.

Однак, попри усі труднощі, Церква в Лаосі, М’янмі, Бутані та Шрі Ланці живе і зростає, несучи євангельську звістку в буддистському світі.
Джерело:
http://m.catholicnews.org.ua/buddizm-staie-vse-bilsh-antihristiyanskim
[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!