Світ

Зеленський очолив рейтинг найвпливовіших євреїв світу 2022 року

The Jerusalem Post з гордістю представив список 50 найвпливовіших євреїв за 2022 рік. Очолив рейтинг найвпливовіших євреїв світу 2022 року президент України Володимир Зеленський.

Джерело: Україна сьогодні

«Багато людей впливають на світ, у якому ми живемо, та впливають на наше повсякденне життя. Цього року ми прагнули створити список, що демонструватиме різноманітність єврейської нації, виділяючи людей з усіх верств суспільства — уряду, мистецтва, медицини, літератури та науки», – пише газета.

Читайте також:

Євреї та християни тепер можуть молитися на Храмовій горі

На другому місці у цьому списку – прем’єр-міністр Ізраїлю Яїр Лапід, на третьому – прем’єр Франції Елізабет Борн.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

2 Коментарів

  1. Гадаю, що досить значний свій нинішній авторитет і престиж у світі Володимир ЗЕЛЕНСЬКИЙ отримав – передусім і саме – як УКРАЇНЕЦЬ, тобто правдивий український громадянин-патріот. Причому, незалежно від того, куди саме сягають його етнічні корені.
    Разом з тим у християн України є до нього деякі питання й претензії. Й, зокрема, щодо його ліберального “пригинання” перед відомими вимогами потужних зовнішніх чинників (і, зокрема, ЄС і США) стосовно впровадження й легалізації в Україні гендерної ідеології і практики та сумнозвісного “захисту прав” ЛГБТ-збоченців.

  2. Р. S. Так, у той період свого президентства, що передував 24 лютого ц. р., Володимир Олександрович, як відомо, припустився цілої низки прикрих помилок і суперечностей. Це – суща правда.
    Одначе так виглядає, що Боже Провидіння допустило й утвердило його обрання у 2019 р. на посаду глави Української держави саме з огляду на цю його – доволі значну й важливу та відповідальну – місію і роль якраз у перебігу нинішнього – повномасштабного етапу російсько-української війни.
    Разом з тим, як наголошувало мною вище, у християн України залишаються до нього деякі суттєві питання та претензії…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button