Світ

Понад півмільярда людей опиняться за межею бідності через пандемію

ООН повідомляє, що пандемія призвела до погіршення медичних послуг і надлишкового тиску на систему охорони здоров’я. Як наслідок, імунізація населення впала вперше за десятиліття, а смертність від туберкульозу та малярії значно зросла.

Джерело: ukrinform.ua

Пандемія COVID-19 може перешкодити глобальному прогресу загального охоплення медичними послугами.

У звітах, опублікованих Всесвітньою організацією охорони здоров’я (ВООЗ) і Світовим банком, зазначено, що понад пів мільярда людей стикаються з крайньою бідністю, оскільки їм доводиться оплачувати свої медичні витрати. Пандемія також спричинила найгіршу економічну кризу з 1930-х років, через що людям все важче оплачувати медичну допомогу.

Читайте також:

Ще до пандемії пів мільярда людей були на межі крайньої бідності через витрати на охорону здоров’я. Організація Об’єднаних Націй очікує, що ця цифра буде набагато вищою зараз і буде продовжувати зростати. Станом на ранок 12 грудня у світі зареєстровано 270 011 377 випадків зараження коронавірусом. Одужали 242 797 854 людини, померли 5 318 327 осіб.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Одне повідомлення

  1. Власне, досягнення всього цього, як видається, і планували й всіляко добивалися і добиваються верховоди й функціонери наднаціонально-глобалістичної “світової еліти”!
    Тобто ті самі кола і чинники, які і “запустили” й перманентно поширюють та поглиблюють по всьому світу багаторазові хвилі цієї – т. зв. “пандемії коронавірусу”. А надто – на її тлі – силоміць нав’язують людству багаторазові “порції” примусової тотальної “вакцинації”. І, до того ж, досить сумнівної і тривожної…
    Ну і, у підсумку, встановлюють свій всесвітній тоталітарний контроль, домінування і абсолютну владу, а головне – отримують з усього цього довготривалі, стабільні та величезні надприбутки!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button