Баптисти

Євангельська церква Відня активно допомагає українським біженцям

Євангельська церква Відня з початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну розмістили вичерпну інформацію для українських біженців на своєму церковному сайті та стала центром допомоги українцям в Австрії.

Джерело: baptyst

Завдяки цьому кількість відвідувачів богослужінь із 30 досягла 200 осіб. За підтримки австрійських церков та окремих віруючих церква шукає житла та допомагає біженцям реєструватися.

Наприкінці березня через збільшення відвідувачів богослужіння, церкві довелося шукати більш просторе приміщення для зібрань. Своє приміщення охоче запропонувала Євангельська церква «Майдлінг». Це стало новим етапом у розвитку служіння для Віденської церкви.

Наразі церква готує не лише духовну програму для дорослих і дітей до кожної недільної служби, а й щонайменше 80 продуктових пакетів для біженців, які потребують допомоги. Також окрім продуктів тут пропонують одяг та ліки.

Щовівторка проводяться уроки з вивчення німецької мови професійним викладачем з церкви «Майдлінг». Щочетверга церква збирається для вивчення Біблії, після чого всі учасники разом вечеряють. А щоп’ятниці проводять молитовні зустрічі, на яких, усвідомлюючи свою залежність від Господа, брати й сестри поспішають мати спілкування у молитві.

Слід також зазначити, що деякі румуномовні та австрійські церкви Відня допомагають помісній церкві служити біженцям більше, ніж вона спроможна це робити самотужки.

Читайте також: 

«Ваша молитовна підтримка буде для нашої команди дуже важливою, бо теперішнє навантаження в служінні потребує відповідних сил та ресурсів», – додав пастор церкви Андрій Пузинін.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button