Для життя

5 причин, чому дітям подобається ходити до церкви

Ваша церква – це місце, де дітям подобається бути? Одна з наших цілей має бути створення місця, куди б діти любили приходити.

Ми бажаємо, щоб діти тягнули своїх батьків до церкви, а не батьки тягнули б своїх дітей.

Протягом багатьох років, я чую, що люди говорять: «Я не збираюсь ходити до церкви, бо в дитинстві мене змушували туди ходити».

Істина в тому, що ви не маєте когось змушувати йти туди, де їм подобається бути. Швидше за все, вони змушені були йти до церкви, яка не була актуальною для дітей, тому для них це був нудний досвід.

Я ніколи не чув, щоб хтось казав: «Я не піду на Universal Studios, тому що мене змусили ходити туди в дитинстві».

Отже, як створити актуальні захоплюючі церковні події для дітей, щоб їх не змушували приходити, а вони самі прагнули до церкви?

Ось п‘ять причин, чому дітям подобається ходити до церкви. Читаючи ці пункти, оцініть своє служіння та подивіться, чи ефективно ваше служіння для дітей.

Схожі статті

1.Лідер знає ім‘я дитини

Найприємніший звук для дитини − це почути, як її називають на ім’я. Діти хочуть, щоб їх знали та визнавали. Впевніться, що кожна дитина чує своє ім‘я, як за неї моляться. На минулих вихідних на нашому дитячому служінні був гість. Я навмисно повторив його ім‘я кілька разів. Він посміхався. І зараз я впевнений, що він повернеться наступного разу.

Над кожною дитиною треба помолитися, називаючи її ім‘я. Попросіть в Бога, відповісти на прохання цієї дитини.

2. Це місце, де можна знайти друзів

Як і дорослі, діти хочуть мати друзів. Давай їм можливість подружитися. Хороший час для цього – час у невеликій групі. Придумуйте ігри та активності, які допоможуть дітям у вашій групі подружитися.

3. Уроки мають відношення до їхнього життя

Викладаються відповідні теми. Різні приклади використовуються, як ілюстрації. Уроки пропонують практичні способи втілення в життя. І пам‘ятайте, сьогоднішні діти − не такі, як були раніше. В них свої особливі випробування, з якими ми ніколи не стикались в дитинстві.

4. Їм дозволено бути дітьми та вчитися, як вчаться діти

Використовуються різні стилі навчання. Діалог перемагає монолог. Використовується багато дискусійних питань та практичних вправ.

5. Там весело

Чутно веселий сміх, і це постійне явище. Використовуються ігри, які пов‘язані з темою уроку.

Яке перше запитання ставлять батьки дітям, коли забирають їх з уроку?

«Тобі було сьогодні весело?»

Що вони прагнуть дізнатися цим питанням? Вони запитують… «Чи помічали тебе сьогодні на уроці?», «Чи мало це відношення до твого життя?», «Чи задовольнили вони твої духовні потреби сьогодні?».

У минулі вихідні я навчав у школі своєї церкви. Весь час було дуже шумно. Так шумно, що я ставив собі питання, чи не чують нас на служінні. Багато сміху, розмов та веселощів.

Діти вийшли з класу з посмішками на обличчі та істиною Слова Божого у серцях. Я вірю, що вони повернуться наступного тижня в очікуванні та з готовністю більше дізнатися про Бога у дружньому дитячому середовищі.

Джерело: churchleaders.com

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Редакція

Слово про Слово – інформаційний християнський ресурс. Публікуємо щоденні новини, коментарі, аналітику, що висвітлюють релігійну тематику в Україні та світі. Публікуємо статті різних жанрів, авторські блоги, оповідання, поезію, притчі.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button