Релігія

Для релігійних організацій Нафтогаз Трейдинг встановив порядок укладення договорів на 2023 рік

Для постачання природного газу релігійним організаціям на 2023 рік компанія «Нафтогаз Трейдинг» встановила певний порядок оформлення та подачі документів. Детальніше читайте далі.

Джерело: irs.in.ua

Повідомляється, що ціна на природний газ для релігійних організацій залишатиметься фіксованою до 31 грудня 2023 року включно і складатиме 16554 гривень за 1000 куб. м, що включає ПДВ та плату за транспортування магістральними мережами.

Водночас Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг» укладатиме договір з релігійними організаціями відповідно до примірного договору. Для цього релігійним організаціям необхідно подати до «Нафтогаз Трейдинг» такі документи:

  1. Підписаний типовий договір.

Типовий договір (у форматі PDF) необхідно роздрукувати у двох примірниках. Заповнити інформацію, що стосується релігійної організації. Договір має підписати керівник або уповноважена особа та засвідчити печаткою (за наявності).

  1. Супровідний лист:
  • зразок для релігійних організацій, які мали договірні відносини у 2021-2022 роках тут;
  • зразок для релігійних організацій, які вперше звертаються до «Нафтогаз Трейдинг» для укладання договору тут;

Супровідний лист необхідно роздрукувати на бланку релігійної організації, вказати дату та вихідний номер, а також додати всі документи, що зазначені у додатках. Лист має підписати керівник або уповноважена особа релігійної організації.

У супровідному листі та договорі слід обов’язково зазначити телефон та електронну адресу контактної особи від релігійної організації.

Відправлення документів

Зазначений вище пакет документів необхідно надсилати до ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг»:

  • Укрпоштою (рекомендованим поштовим відправленням) на адресу: вул. Шолуденка, 1, м. Київ, 04116; або
  • Новою Поштою (коштом відправника) на відділення № 70 у місті Київ (отримувач – Нафтогаз Трейдинг, код ЄДРПОУ – 42399676, тел.: 063 332 96 37); або
  • адресною доставкою Нової пошти (коштом відправника) на адресу: вул. Шолуденка, 1, м. Київ, 04116 (отримувач – Нафтогаз Трейдинг, код ЄДРПОУ – 42399676, тел.: 063 332 96 37).
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button