Політика

Понад 120 народних депутатів вимагають не допустити державного фінансування фільму «Мій юний принц»

Народні депутати різних політичних партій України об’єдналися, щоб не допустити державного фінансування фільму «Мій юний принц». Загалом за один день звернення до Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля підписали понад 120 народних депутатів. Ініціатором звернення став Віктор М’ялик, також до нього приєдналася Оксана Савчук.

Джерело: vsirazom

Депутати впевнені, що фільм «Мій юний принц» порушує вимоги статті 2 Закону України «Про захист суспільної моралі», оскільки цей фільм посягає на принципи суспільної моралі, пропагує богохульство та неповагу до релігійних святинь.

У зверненні зазначені причини відмови у фінансуванні фільму «Мій юний принц». У ньому також зазначено про державну політику уряду, яка має служити народу та сприяти відповідальному батьківству та материнству: «Як представники народу України, ми переконані, що уряд не повинен надавати державну підтримку тим кінопроєктам, які посягають на духовну мораль суспільства, збурюють суспільство, зневажають важливі духовні цінності для мільйонів наших співгромадян та сприяють одностатевим стосункам на тлі глибокої демографічної кризи. Натомість було б доцільніше спрямовувати гроші платників податків на підтримку кінопроєктів, які служать національній єдності та згуртованості, […]поширенню відповідального батьківства та материнства тощо.

Також Оксана Савчук на своїй сторінці у Facebook зазначила: «Як представники громад ми вимагаємо вжити оперативних заходів та скасувати рішення про фінансування цього проєкту. Політика нашої країни має ґрунтуватися на популяризації сімейних цінностей, і саме на це держава має звертати увагу та розвивати у фільмах теми, які виховують патріотизм і моральність».

Повний текст депутатського звернення до Дениса Шмигаля Віктор М’ялик опублікував на своїй приватній сторінці у Facebook. Це звернення зареєстрував саме М’ялик.

Читайте також:

Нагадаємо, що 19 вересня до акції на підтримку сімейних цінностей долучився народний депутат України Віктор М’ялик, який взяв участь у молитовній варті, а потім вийшов до ЛГБТ-параду із сімейним плакатом «Бог, Конституція України та людська природа – проти ЛГБТ в Україні». Такий самотній пікет депутата мав на меті не лише довести його позицію, а й показати, що гомосексуальні стосунки є протиприродними, гріховними та неконституційними. Віктора кілька разів затримала поліція, не зважаючи на депутатський мандат і конституційні права. Однак перед маршем ЛГБТ він встиг трохи відступити і стати так, що вся колона параду побачила інший погляд на стосунки. І хоча пікет був самотній, М’ялик не один воїн на полі, бо його підтримали більше десятка громадських організацій і список поповнюється.

«Мій юний принц», фільм про геїв, які знущаються з віруючих, отримав 20 мільйонів гривень державних коштів.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button