Релігія

Місіонери «Христос є відповідь» розповіли про служіння у регіонах України та за її межами

Місіонери місії «Христос є відповідь» Західного, Східного та Південного регіонів України поділилися останніми новинами своїх служінь на командній зустрічі 29 листопада.

Джерело: Прес-центр Місії Христос є відповідь.

Так у листопаді, у Західному регіоні, Рівному провели очну клініку для населення, що охопила близько 50 людей. Після безкоштовної перевірки зору офтальмологом учасники отримали від Місії окуляри у подарунок, а місіонерська команда поділилася Євангелієм. Про це повідомив лідер регіону Григорій Тищук.

У Східному регіоні, за словами місіонера Олексія Іванова з Рубіжного (Луганської області), знову розпочався сезон годування безпритульних людей. Щотижня команда місіонерів готує і роздає гарячі обіди, а також теплий одяг десятьом нужденним у місті. Радісною подією для всієї команди стала поява серед служителів колишнього безхатченка, який повернувся з реабілітації та активно допомагає у служінні.
Разом з тим, у Південному регіоні України у Миколаєві незабаром встановлять неподалік центру міста намет для безпритульних на 150 осіб. Цей пункт обігріву працюватиме цілодобово. Про це розповів Геннадій Голота, місіонер Південного регіону:

«Про таку можливість ми довго молилися і ось, нарешті, зовсім скоро такий намет з’явиться у нас в Миколаєві. Від мерії отримано офіційний дозвіл, тепер чекаємо на розв’язання питання з електрозабезпеченням намету».

Також команда місіонерів Південного регіону стала учасником міжнародної програми тюремного служіння, після проходження якої служителі зможуть відвідувати в’язниці та колонії з офіційного дозволу Міністерства юстиції України.

Денис Горбачевський, керівник медіавідділу Місії, який зараз перебуває в Ефіопії та допомагає там розвивати філію медіацентру, розповів, що у штаті співробітників з’явився журналіст. Тепер можна готувати наступний наклад євангелізаційної газети «Христос є відповідь» амхарською мовою. Паралельно з цим у служінні також амхарською мовою запускають канали в Youtube та Telegram, сторінку у Фейсбук. Контент ресурсів міститиме проповіді, цитати різних проповідників, біблійні вірші, свідчення, анімаційні відео.

Читайте також:

Зустрічі команди служителів у Місії проводяться щомісяця.

 

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Підтримайте нас!

Цього року понад 4 мільйони людей отримали доступ до ресурсів газети Слово про Слово. Для того, щоб рухатися далі нам потрібна ваша підтримка і фінансова допомога. Пожертвуйте зараз!

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!