Світ

Польща хоче створити Інститут сім’ї. Прихильники ЛГБТ і фемінізму виступають проти

Польський Сейм 2 грудня ухвалив у першому читанні законопроєкт про Польський інститут сім’ї та демографії.

Джерело: politteo

Ініціатори створення інституту наголошують, що досягнення демографічних цілей можливе лише на основі надійних і комплексних досліджень та багатопланової діяльності, яка здійснюється безперервно й послідовно. З цією метою законопроєктом пропонується створити нову державну установу.

Автором ініціативи є Бартломей Врублевський, депутат від правлячої партії «Право і справедливість». Врублевський відомий своїми досить консервативними поглядами та політичним реалізмом. Як повідомляє «Політична теологія», восени минулого року він заявив, попри те, що польські консерватори не можуть похвалитися успіхом у культурній війні, тому уряду потрібна спеціальна стратегія для виправлення ситуації. Для Врублевського одним з елементів такої стратегії є законопроєкт про Польський інститут сім’ї.

Очікувалося, що законодавча ініціатива спровокує шквал критики з боку профеміністичної та ЛГБТ-опозиції. «Опозиція побоюється, що установа, якщо буде створена, сприятиме, зокрема, подальшому обмеженню прав жінок, наголошуючи, що «проєкт має на меті просування консервативної моделі світу», – йдеться в одному з критичних оглядів ініціативи.

При цьому в огляді наголошується, що законопроєкт може не бути прийнятий у другому читанні через внутрішні суперечності в ПіС. Деякі члени тієї ж партії звинувачують Врублевського в «радикалізмі» і зосереджуються на більш компромісній політиці ліволіберального порядку денного. Тому спроба заснувати інститут може провалитися, ставши ще однією жертвою невідповідностей у ПіС.

Читайте також: 

Як повідомлялося раніше, ООН прогнозує скорочення українського населення до 35 мільйонів і при цьому радить досить сумнівні методи розв’язання демографічних проблем.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button