УкраїнаХристиянські новини

Штраф за критику гей-парадів та ЛГБТ – Верховна Рада у вересні планує голосувати за законопроєкт «Про медіа»

Верховна Рада планує 15-18 вересня голосувати за законопроєкт №2693-д «Про медіа», який встановлює штраф за критику ЛГБТ та гей-парадів. Про це повідомляє Всеукраїнський Собор.
Законопроєкт №2693-д «Про медіа», який реєстрований 02.07.2020 року стосується блокування тих медіаплатформ, в яких критикують людей з нестандартною сексуальною орієнтацією.
Всеукраїнський Собор про це пише так:
«У базовому варіанті закону №2693-д зафіксовані розмиті норми, згідно яких чиновники можуть отримати право на те, аби блокувати сайти та інформаційні ресурси релігійних організацій, якщо на них будуть перебувати матеріали, які можуть трактуватися як дискримінаційні щодо окремих осіб та їх груп на основі сексуальної орієнтації. Тобто матеріали, що містять критичні зауваження щодо різного роду збочень, або такі, в яких дана поведінка називається гріховною. Під ці критерії можуть попадати як текстові матеріали – статті, книги, і т.д., так і відеозаписи проповідей чи записи богослужінь, бо в них міститься осуд зазначених явищ.

Окрім цього, за вищезгадані порушення застосовується штраф у розмірі від 5 (23 615 грн.) до 50 (236 150 грн.) розмірів мінімальної заробітної плати. За декілька фактів порушення (наприклад декілька матеріалів з критикою гей-параду)  штраф від 10 (47 230 грн.) до 75 (354 225 грн.) розмірів мінімальної заробітної плати.»
Через це церкви, релігійні та громадські організації закликають всіх людей писати листи депутатам, аби не виносити на голосування цей законопроєкт:
«Приклад боротьби проти іншого небезпечного законопроекту 3316 показав, що дуже ефективним  є особисті контакти з депутатами та листи, які буквально мають забити всі електронні скриньки з однією темою: “Київ проти законопроекту  2693-д”, “Чернівці проти законопроекту  2693-д”, “Житомир проти законопроекту  2693-д” і т.д.
Саме тому, закликаємо всіх активно писати листи на е-мейли, фейсбук, дзвонити і т.д. депутатам, від яких тепер залежить  рішення щодо 2693-д.» – написав Всеукраїнський Собор.
Приклад звернення можна побачити на сайті Всеукраїнського Собору:
https://sobor.com.ua/news/zakonoproekt-2693-d
Приклад звернення:
https://docs.google.com/document/d/1SfMvf7ZCYshEiC0FH1ueDLiWXcZ5C67qjGT5vQJoXoQ/edit
[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button