СвітХристиянські новини

Новим суддею у Верховному суду США може стати консервативна християнка

Після смерті Верховної судді Рут Бейдер Гінсбург 18 вересня 2020 року у США розпочалась політична дискусія щодо довкола питання призначення нового судді. Найвищі шанси на це місце мають судді Апеляційного суду США, “консервативні римо-католики” Емі Коні Барретт або Барбара Лагоа. Повідомляє Всеукраїнський Собор з посиланням на foxnews.com.
Трамп хоче вже найближчим часом обрати нового суддю Верховного суду США. І ще до смерті Гінзбург, Білий дім почав підготовку до вибору нового кандидата на займане нею місце.
Тому в суботу Президент Дональд Трамп закликав Сенат, без зволікання» розглянути майбутнє висування кандидатури нового судді на місце у Верховному суді.
У Twitter Трамп написав:

«Ми отримали цю позицію влади та значності, щоб приймати рішення для людей, які з гордістю нас обрали, найбільш важливим з яких довгий час вважалося обрання Верховного судді. Ми зобов’язані зробити це без зволікання!».

Ліберали вже назвали кандидатуру Барретт спірною. Суддя дотримується вельми консервативних релігійних поглядів.
Правозахисні групи, що виступають на підтримку права на аборти, вже заявили, що в разі затвердження Барретт, вона, ймовірно, проголосує за скасування історичного рішення Верховного суду 1973 року по справі Роу проти Вейда, яке легалізувало аборти по всій країні.

Кандидат в Президенти від демократів Джо Байден заявив, що будь-яке голосування з цього питання повинно проводитися після виборів 3 листопада.

«Дозвольте мені пояснити, виборці повинні вибрати президента, а президент повинен вибрати суддю для розгляду», – написав Байден у Twitter.

Кандидатуру Верховного судді у США висуває Президент, а Сенат має право підтримати чи відхилити висуванця. Всі дев’ять суддів Верховного суду призначаються на цю посаду на все життя.
[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button