СвітХристиянські новини

Відомі американські компанії підтримують ідеологію ЛГБТ

Уряд Техасу (США) планує ухвалити два рішення. Перший стосується захисту дітей. Другий – захисту дівчат і жінок у спорті. Однак американська ЛГБТ-спільнота не підтримує ці законодавчі ініціативи. При цьому відомі американські компанії написали відритого листа на підтримку гендерної ідеології.

Джерело: rodyna.org.ua з посиланням на c4u.org.ua

Перший законопроєкт, який готують у штаті Техас, стосується заборони використання для дітей гормональні блокатори й гормонально замісну терапію.

Тобто йдеться про захист від трансгендерного переходу дітей, адже це серйозна невідворотна зміна в тілі й неповнолітня дитина не спроможна самостійно ухвалювати такі рішення.

У другому законопроєкті уряд розгляне питання захисту дівчат і жінок у спорті. Передбачається заборона брати участь у жіночих змаганнях тим, хто не є біологічною жінкою. Адже фізично жінка не може змагатися з біологічними чоловіками, які називають себе жінками.

Низка штатів уже ухвалили або готуються ухвалити законопроєкти для захисту можливостей біологічних жінок.

Переважно законопроєкти про захист дітей і жінок готуються у штатах «Біблійного поясу», де християни зберігають досить сильні позиції.

Однак американська ЛГБТ-спільнота не підтримує ці законопроєкти. Їх бачення питання трансгендеризму полягає в абсолютному і беззаперечному визнанні гендеру важливішим за стать.

При цьому до лівих активістів приєдналися і великі американські компанії, які направили відкритого листа до місцевих органів влади. Компанії засудили наміри законотворців суперечити ЛГБТ-спільноті.

Підписали відкритого листа всього 43 компанії, серед яких: Amazon, American Airlines, Apple, Dell Technologies, Dow, Facebook, IBM, Levi Strauss & Co, Microsoft, PayPal та United Airlines та інші.

Читайте також:

У листі вони зазначили, що підтримують включення ЛГБТК-людей до законів про недискримінацію, включаючи політику, яка дозволить оновити закони про недискримінацію в Техасі, включаючи ЛГБТК.

Вони стурбовані пожвавленням нових зусиль, спрямованих на те, щоб виключити трансгендерну молодь від повноцінної участі у своїх громадах, криміналізувати або заборонити найкращу практику медичної допомоги.

Однак не всі компанії готові захищати сексуальні й «гендерні» меншини в інших країнах.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button