Християнські новини

Північна Корея: 70 тис. християн замкнені в концентраційних таборах

Північна Корея є країною, яка найбільш жорстоко переслідує християн. Джерела з цієї країни стверджують, що 70 тисяч віруючих перебувають в концентраційних таборах.
Хоча джерела підтверджують, що Північна Корея послабила або зняла ряд обмежень – таких як заборони на західну їжу – з тих пір, як Кім Чен Ин змінив свого батька, Кім Чен Іра, немає ніяких свідчень якого-небудь поліпшення становища переслідуваної там церкви.
WND.com повідомляє, «Ми не чули ніяких повідомлень про поліпшення стану християн в країні і не маємо підстав вважати, що щось змінилося», – сказав Райан Морган, аналітик International Christian Concern Asia.
«Цей режим досі тримає до 70 000 християн замкненими в існуючих концентраційних таборах». Морган додав, що християнин і три покоління його  сім’ї все ще можуть довічно сидіти в тюрмі за те, що володіють Біблією. «Ми сподіваємося і молимося про ці зміни найближчим часом, але ми ще не бачили ніяких їх ознак», – сказав він.
Морган вказав на доповідь Комісії США з питань міжнародної релігійної свободи, в якій зазначається, що північнокорейський режим все більше розглядає біженців за релігійними переконаннями або контактами як “потенційну загрозу безпеці”.
У звіті зазначається, що режим пропонує винагороду всім, хто надає інформацію, що призводить до арешту осіб, які беруть участь у поширенні християнської літератури.
Open Doors США повідомляють через джерело, яке не може бути названо з міркувань безпеки, що безпека кордону вже не є обов’язком армії.

Більше про переслідування в Північній Кореї:

«Секретна служба Північної Кореї взяла на себе відповідальність за охорону кордонів. Вони ловлять контрабандистів і змушують їх вистежувати в Китаї християнські угрупування, особливо такі, що мають зв’язки з біженцями”, – заявило джерело Open Dоors.
Організація повідомляє: “У Північній Кореї будь-яка форма поклоніння комусь, окрім “великого вождя” (Кім Ір Сена) та “верховного лідера” (Кім Чен Ина) розглядається як зрада. Християн Північної Кореї часто заарештовують, катують або навіть вбивають за віру в Ісуса Христа».

Джерело: wnd.com

[sc name=”futerblock” ]  

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button