Християнські новини

Як релігія впливає на здоров'я – результати дослідження

Відвідування церковної служби, допомагає людям зберігати гармонійне психічне здоров’я. Недавнє дослідження вчених дозволило розкрити деякі секрети взаємодії між психічним здоров’ям і релігійною приналежністю у літніх людей. Подробиці повідомляє журнал Research on Aging.
В експерименті брало участь понад 6 тисяч жителів Ірландії у віковій групі від 50 років. Спостереження за ними тривало 6 років – з 2010 по 2016 рік. Виявилося, що більшість ірландців в цьому віці активно відвідують церковні служби, і це допомагає їм зберігати гармонійне психічне здоров’я.
Фахівцям вдалося виявити досить складний взаємозв’язок між психічним благополуччям добровольців і їх відносинами з релігією. Так люди, які часто відвідували церкву, практично не мали депресивних симптомів. А ось ті, хто стверджували, що релігія важлива частина їхнього життя, але при цьому не ходили до церкви, не могли похвалитися хорошим психічним здоров’ям. Виявилося, що саме відвідування церкви було прямо пов’язане з розширенням соціальних зв’язків учасників дослідження.

Більше про здоров’я:

Постійна присутність в суспільстві і соціалізація допомагають покращувати здоров’я літніх людей і знижують серед них ризики смертності, – розповідає професор, провідний автор дослідження Роуз Енн Кенні.

Джерело: lenta.ua

[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button