Домашня » Новини » Як релігія впливає на здоров’я – результати дослідження

Як релігія впливає на здоров’я – результати дослідження

0
Поширень
Pinterest WhatsApp

Відвідування церковної служби, допомагає людям зберігати гармонійне психічне здоров’я. Недавнє дослідження вчених дозволило розкрити деякі секрети взаємодії між психічним здоров’ям і релігійною приналежністю у літніх людей. Подробиці повідомляє журнал Research on Aging.

В експерименті брало участь понад 6 тисяч жителів Ірландії у віковій групі від 50 років. Спостереження за ними тривало 6 років – з 2010 по 2016 рік. Виявилося, що більшість ірландців в цьому віці активно відвідують церковні служби, і це допомагає їм зберігати гармонійне психічне здоров’я.

Фахівцям вдалося виявити досить складний взаємозв’язок між психічним благополуччям добровольців і їх відносинами з релігією. Так люди, які часто відвідували церкву, практично не мали депресивних симптомів. А ось ті, хто стверджували, що релігія важлива частина їхнього життя, але при цьому не ходили до церкви, не могли похвалитися хорошим психічним здоров’ям. Виявилося, що саме відвідування церкви було прямо пов’язане з розширенням соціальних зв’язків учасників дослідження.

Більше про здоров’я:

Постійна присутність в суспільстві і соціалізація допомагають покращувати здоров’я літніх людей і знижують серед них ризики смертності, – розповідає професор, провідний автор дослідження Роуз Енн Кенні.

Джерело: lenta.ua

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Slovoproslovo.info – Газета “Слово про Слово є неприбутковим проєктом і працює коштом пожертв.

 Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей.

 Просимо вас фінансово підтримати розвиток та діяльність цього інформаційного християнського ресурсу.

Попередня Стаття

Північна Корея: 70 тис. християн замкнені в концентраційних таборах

Наступна Стаття

У Києві відбулася зустріч на якій думали про те, як змінити Україну

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *