Християнські новини

Китай змушує церкви в піснях вихваляти комуністичний режим

Раніше, в цьому році, китайський уряд зажадв, щоб всі віруючі співали пісні з «Нещодавно скомпільованих гімнів», збірника, виданого китайською Національною християнською радою. Як повідомляє Bitter Winte, журнал про релігійну свободу в Китаї, новий обов’язковиц спів включає в себе біблійні глави крізь світську призму.
«Гімни, публікуються урядом, пропагують тільки політичний, секуляризированний контент», – сказав директор церкви «Три Я» в Китаї. «Всі віруючі не бажають співати їх». Один з гімнів говорить: «Китай прекрасний; Китай чудовий; сини і дочки Китаю люблять Китай. … Благослови Китай, Господи».
«Такі гімни взагалі не вихваляють Господа», – продовжив режисер. «Вони повністю вихваляють країну і нічим не відрізняються від світських пісень. Хіба уряд не займається нечесністю і обманом? »
Минулого місяця церкви в районі Мудан були зобов’язані створити «християнські центри культурної діяльності». Ці місця будуть «писати і виконувати китайські опери та пародії; створювати групи для малювання і каліграфії, китайських опер, показів мод і фотографії; включати місцеві культурні особливості в християнські традиції і сприяти «сінізаціі» християнства ».
Сінізація – це спроба Комуністичної партії Китаю асимілювати меншість в китайській культурі, в яку входять християни. Боб Фу, засновник ChinaAid, на вересневому слуханні в Конгресі показав, що Китай планує розгорнути п’ятирічний план сінізаціі, який включає нові гімни.

Інша частина плану – переписати Біблію.

«Існують начерки того, що нова Біблія не повинна виглядати в західному стилі і [повинна виглядати] як китайська та відображати китайську етику конфуціанства і соціалізму», – сказав Фу в інтерв’ю Christian Post. Китайські елементи також будуть представлені в богослужіннях, одязі і стилі церковних будівель.
Проте, християнське населення в Китаї продовжує зростати. Крістіан Пост повідомляє, що до 2030 року в Китаї буде найбільше християнське населення в світі. «У 1980 році в Китаї було близько 3 мільйонів християн. До 2010 року це число зросло до 58 мільйонів … До 2025 року може бути 255 млн християн».

Більше про християнство в Китаї:

Open Doors USA, релігійна група із захисту свободи, однак, вважає, що християнство може стати більш важким. «… Посилення влади уряду і правління президента Сі Цзіньпіна продовжують ускладнювати відкрите богослужіння в деяких частинах країни».

Читайте головні новини “Слово про Слово” в соціальних мережах Facebook і Twitter

Читайте нас в Телеграм

Джерело: christianheadlines.com

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button