Християнські новини

Петицію проти пропаганди гомосексуалізму видалено з сайту Президента України (оновлено)

Петицію проти пропаганди гомосексуалізму видалено з сайту президента України. Це єдина петиція за останні місяці, яка майже набрала необхідні 25 000 голосів.
За наявною інформацією, петиція була знята з сайту Президента України за листом вимогою від офісу уповноваженого з прав людини – Людмили Денісової. Аргументація, що нібито петиція порушує законодавство України. Це спланована схема нападу на здорові сили, які захищають інститут сім`ї та Божий задум.
 
SAVE 20180328 115528
В соціальних мережах шириться обурення таким кроком адміністрації Президента України.
pet
Просимо про молитву і поширення інформації, щоб протистояти зухвалому впровадженню нетрадиційних цінностей у нашому суспільстві.
Вимагаємо реакції від влади припинити маніпуляцію свідомістю українців і зважати на суспільні настрої, які не сприймають нав’язування антихристиянських і аморальних явищ.

Реакція народного депутата Павла Унгуряна

Представник з питань недискримінації та гендерної рівності Уповноваженого з прав людини п. Філіпішина 14 березня 2018 року направила лист-вимогу до центральних органів влади про видалення з офіційних сайтів електронної петиції щодо недопущення пропаганди одностатевих стосунків та підтримки інституту сім`ї .
27 березня дана петиція було видалена з сайту Президента України, але поки що залишається на сайтах Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України.
Видалення петиції є прямим порушенням принципу свободи слова та спотворює саму ідею прозорості спілкування суспільства з владою.
Брати та сестри, це продовження духовної війни за Божий задум сім’ї, яку ми ведемо вже більше десяти років в Україні. Дуже красномовним є факт, що лист п. Філіпішиної щодо вимоги видалення петиції датований 14 березня 2018 року, тобто в день проведення Всеукраїнського Форуму сім`ї.
…Ворог перейшов у контрнаступ…

Тому зараз необхідно:

Посилити молитовну активність за Божу допомогу у боротьбі!!!
Терміново завершити підписання другої петиції щодо захисту сімейних цінносте, яка вже набрала більше 14 тисяч підписів:
https://petition.president.gov.ua/petition/42862
https://itd.rada.gov.ua/services/Petition/Index/3118?…
https://petition.kmu.gov.ua/kmu/Petition/View/1485
При можливості направити представника Руху Реформації на оперативну нараду 29 березня о 13:00 в Києві.
Звернутися до народних депутатів від кожної області з проханням надіслати депутатський запит щодо неприпустимості видалення петиції та вимогою її повернення на сайт.
Масово надсилати в паперовому вигляді листи від церков, громадських організацій, а також від місцевих депутатів та депутатів Верховної Ради України від кожної області на адресу Кабінету Міністрів та Міністерства юстиції щодо видалення з «Плану дій щодо захисту прав людини до 2020 року» пунктів про легалізацію одностатевих партнерств та гей-парадів й т.д.
Бути готовими відправити 30-50 людей з кожної області для участі у мирній акції на захист сім`ї
Готувати людей та автобуси на масовий виїзд (мінімум 10-15 автобусів з кожної області) на Всеукраїнську ходу за сім’ю та життя 2 червня в Києві.
Завершити формування просімейного штабу області із залученням християн з інших конфесій, а також вчителів, медиків, батьківських комітетів, громадських активістів, журналістів, місцевих депутатів та підприємців.
Якщо Бог за нас, хто проти нас??!!!
З повагою, Павло Унгурян

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button