СвітХристиянські новини

Депутатку Фінляндії звинуватили за цитування Біблії щодо гріховних дій ЛГБТ

Генеральний прокурор Фінляндії Райян Тойвіайнен на депутатку Пяйву Рясянен відкрила п’яту кримінальну справу за те, що вона цитувала Біблію і називала гомосексуальні акти гріховними. На неї чекає суд.
Повідомляє Родина з посиланням на IFN.
Пяйва є лікарем, дружиною лютеранського пастора і матір’ п’ятьох дітей. Рясянен ніколи не приховувала свої християнські погляди.
Також вона була колишнім міністром внутрішніх справ Фінляндії (2011-2015), колишнім лідером фінської партії Християнських демократів (2004-2015) та є чинним депутатом Едускунти (фінського парламенту) від цієї партії.
І за те, що вона цитувала Біблію і називала гомосексуальні акти гріховними, її вирішили звинуватити.
Річ у тім, що у червні 2019 року Євангелічно-Лютеранська церква Фінляндії, до якої належить Пяйва Рясянен, стала офіційним партнером гей-параду. Тому Пяйві про це написала у Facebook, проілюструвавши публікацію фотографією сторінки з Біблії:
«І видав їх Бог у пожадливостях їхніх сердець на нечистість, щоб вони самі знеславляли свої тіла. Вони замінили Божу правду на неправду, і честь віддавали, і служили створінню більш, як Творцеві, що благословенний навіки, амінь. Тому видав їх Бог ганебним пристрастям: жінки замінили природне єднання на протиприродне Так само й чоловіки, залишивши природне єднання з жіночою статтю, розпалилися своєю пожадливістю один до одного, і чоловіки з чоловіками сором чинили І вони прийняли в собі відплату, відповідну їхньому обману» (До Римлян 1:24-27).
У Фінляндії у 2011 році набрали чинності поправки до кримінального кодексу, що доповнили розділ «Військові злочини і злочини проти людяності» новими статтями. І відтоді поряд зі злочинами, як геноцид, вбивства і зґвалтування цивільних осіб на війні, використання хімічної або біологічної зброї, тортури тощо, до злочинів проти людяності, з точки зору фінського кримінального кодексу, віднесли публічне «вираження думки або інше повідомлення, що містить загрозу, наклеп або образу на підставі раси, кольору шкіри, обставин народження, національного або етнічного походження, релігії чи віри, сексуальної орієнтації або інвалідності».
Тому після публікації у Facebook Пяйві Рясянен проти неї порушили кримінальну справу. Згодом до нього додали ще чотири справи, пов’язані з її участю в ток-шоу на радіо, на телебаченні, з доступністю в Інтернеті її брошури, написаної у 2004 році, під назвою «Чоловіком і жінкою створив їх. Гомосексуальні стосунки кидають виклик християнському розумінню людини».
А п’ята кримінальна справа стало відповіддю на вересневий запис в її блозі під назвою: «А король – голий! Гей-парад – це не правозахисний захід».
Вона багаторазово заявляла, що всі люди, незалежно від своєї сексуальної орієнтації, улюблені Богом і цінні для Нього, всі є грішниками та покликані покаятися у своїх гріхах.
Читайте також:

Поліція вже намагалася закрити справу, не знаходячи в словах депутата нічого злочинного, проте генеральний прокурор Райян Тойвіайнен вимагала продовжити розслідування.
За словами Пяйві Рясянен, вона не боїться в’язниці (по кожному звинувачені їй загрожує до двох років позбавлення волі), але її турбує інше:

«Важко зрозуміти, що зараз твориться в моїй рідній країні.  Чим більше ми мовчимо про складні та спірні питання, тим вужчим стає простір свободи слова та свободи совісті».

Якщо суд визнає її винною, за словами Пяйві, це буде означати початок широкомасштабної державної цензури.
Нагадаємо, що у новій книзі «Підліткам про головне» дитячого видавництва «Абабагаламага», порушено питання щодо того, які чинники виникнення гомосексуальності. Проте ЛГБТ-спільнота організації «Інсайт» невдоволена таким змістом книги, тому вони планують звернутися до видавництва.
[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button