Новини культуриХристиянські новини

Міжнародна науково-богословська конференція відбудеться онлайн 27-28 травня

27-28 травня 2021 року відбудеться Міжнародна науково-богословська конференція «Релігія і наука: від протистояння до взаємодоповнення» на платформі Zoom. Мета заходу – започаткувати конструктивний діалог між релігійними та науковими світоглядами, проаналізувати та подолати взаємні стереотипи, а також сприяти розвитку співпраці й обміну ідеями між ними. Повідомляє risu.ua.

Організатори зауважили, що одним із найпоширеніших стереотипів мислення є уявлення про те, що наука та релігія по суті несумісні. Хоча це твердження було успішно спростоване на концептуальному рівні, воно залишається популярним стереотипом, що значною мірою сприяє напрузі та протистоянню між релігійним та науковим дискурсами.

Тому напрям конференції – стимулювати наукові дослідження, конструктивний діалог та взаємодію між різними традиціями з особливим акцентом на сучасному стані та майбутніх можливостях науково-релігійних дискусій в екуменічній перспективі.

Читайте також:

Також організатори розуміють необхідність через конференцію познайомити молодих науковців та досвідчених вчені з роботою своїх колег у професійному академічному контексті.

Один із доповідачів на пленарному виступі – проф. Алістер Макграт, автор бестселерів у сфері взаємодії науки та релігії, один із провідних християнських апологетів сучасності, директор Центру Оксфордського університету з досліджень науки та релігії.

Для участі в конференції в ролі промовця із секційною доповіддю необхідно до 1 травня 2021 р. надіслати тези (обсягом не більше 300 слів) із коротким CV електронною поштою: Conference2020@e-aaa.info.

Робочі мови конференції: англійська та українська.

Відбір тез проводиться за наступними критеріями: актуальність та відповідність тематиці конференції, оригінальність аналізу та аргументів.

За матеріалами конференції буде виданий збірник доповідей.

Реєстрація: необхідно до 1 травня 2021 р. заповнити реєстраційну форму: http://bit.ly/ReligionScience2020.

Контакт: електронна пошта: Conference2020@e-aaa.info

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!