Новини суспільства

Перший Волонтерський форум півдня України відбувся в Одесі 30 серпня

Перший Волонтерський форум півдня України, який відвідало понад 200 осіб, відбувся в Одесі 30 серпня. На заході були присутні волонтери, які служать і допомагають Одеській області, в Миколаєві, навіть під Херсоном, ризикуючи своїм життям: капелани, представники благодійних фондів, церков, релігійних та громадських організацій.

Джерело: sobor

Усі присутні на заході самовіддано служать Богу та народу України, вони об’єдналися, щоб разом відновити країну.

На форумі були вручені почесні грамоти голови Одеської обласної ради представникам великих протестантських об’єднань церков Одеси, благодійних фондів та організацій, капеланам, які ведуть духовну роботу серед воїнів на передовій південного напрямку.

Особливими гостями заходу стали друзі та партнери зі США, Румунії, Молдови та Болгарії, які з перших днів війни привозили тисячі тонн гуманітарної допомоги, медикаментів та автомобілі для ЗСУ.

В програмі Форуму відбулася панельна дискусія на тему «Практичні питання у здійсненні благодійної діяльності. Шляхи до удосконалення» за участю вищезазначених осіб та іноземних гостей. Обговорили також практичні питання гуманітарної діяльності, проблемні питання та шляхи їх вирішення.

«Молилися, дякували, надихали один одного, обговорили різні важливі питання. Нам потрібно готуватись до важкої зими», − розповів організатор Форуму, депутат Одеської обласної ради Веніамін Унгурян.

Наприкінці Форуму учасники спільно вирішили об’єднати зусилля та продовжити Рух відновлення України.

Своїми міркуваннями щодо ролі церкви в сьогоденні поділився військовий капелан Ігор Плохой:

«Церква зараз на повну потужність включилася в роботу для допомоги Україні та українцям. Саме зараз важливо не втрачати силу впливу Церкви на суспільство.

Заходи, які демонструють важливу (а іноді ключову) роль церкви та християн-волонтерів, християн-благодійників, капеланів у взаємодії з військовими, бізнесменами, владою та громадськими активістами у формуванні народного спротиву агресору, та прискорення нашої перемоги, важко переоцінити! Адже, церкві потрібно продовжувати світити, і тим більше, чим більше темряви, біди та горя навкруги. “Так нехай сяє світло ваше перед людьми, щоб вони бачили ваші добрі діла і прославляли Отця вашого Небесного” (Мтф. 5:16)».

Читайте також:

Як будувати країну без корупції? II форум управлінців християн

В організації форуму взяли участь: перший заступник голови обласної ради О. Радковський, начальник Одеської районної військової адміністрації Ю. Крук, начальник Головного управління Національної поліції в Одеській області М. Семенишин, заступник начальника Південного регіонального управління Державної прикордонної служби України Д. Рижук, керівник Координаційного гуманітарного штабу Одеської області О. Чорний.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!