Християнські новини

Як будувати країну без корупції? II форум управлінців християн

Серед інших проблем, які були розглянуті спікерами Форуму управлінців-християн, який пройшов 31 травня 2019 року у Храмі Миру, спікери назвали демографічну кризу в Україні, тотальну десакралізацію влади населенням, знищення сім’ї через гендерну ідеологію та ЛГБТ спільноти, руйнування економіки та зневіра. Про те, як пройшов другий Форум управлінців-християн повідомляє сайт Поклик Медіа. 
Крім українських політиків, до учасників Форуму управлінців-християн, які прибули з багатьох регіонів країни, звернулись також і закордонні гості. Так, на заході були присутні: Роберт Портман, сенатор США від штату Огайо, голова Української групи в сенаті США; Тім Уолберг, конгресмен США від штату Мічиган; Боб МакЮен, американський політик, конгресмен США п’ятьох скликань; Даг Бьорлі, керівник оргкомітету Президентського Національного молитовного сніданку США; Павел Свобода та Сімеон Варга — депутати Парламенту Угорщини; Джеймс Гарлоу — керівник делегацій Духовної ради Білого дому; Мішель Бахман — конгресвумен США (2007 – 2015), ідеолог перенесення посольства США з Тель-Авіву в Єрусалим, член Духовної ради США; Розмарі Шиндлер — родичка сім’ї Оскара Шиндлера, голова місії допомоги євреям, член Духовної ради Білого дому; Марк Натл, радник Президента США Рональда Рейгана.
Гості ділились з українськими політиками досвідом своєї успішної роботи на керівних посадах, розповідали про головні принципи управління різними сферами життя.
Так, Мішель Бахман зізналась, що США домінує у світі в економічному та інших секторах лише завдяки Слову Божому, яке лягло в основі формування держави. “Якщо нація відрікається від Бога, то стається подібне тому, що ми бачили у часи Радянського Союзу. Що сіємо, те й пожинаємо… Але сьогодні увесь світ дивиться на Східну Європу, сподіваючись побачити звідти широке розповсюдження Євангелія”. Конресвумен молилась разом з присутніми, запитуючи у Бога плани на майбутнє країни, благословляючи найближчі вибори у Парламент.
Розмарі Шиндлер звернула увагу присутніх на сучасну проблематику єврейського питання, розповіла історію свого пращура Оскара та закликала підтримати проект перенесення посольства України з Тель-Авіву до Єрусалиму, як нещодавно це зробили США.
Марк Натл відкрив секрети подолання бідності населення, навівши приклади країн, які дотримувались християнських принципів та продемонстрували в результаті високе економічне зростання.
Крім основних доповідей, під час форуму відбувались також панельні дискусії, на  яких кожен з присутніх міг поставити спікерам свої питання.
Після перерви до учасників Форуму звернувся народний депутат Павло Унгурян, який вже 10 років очолює у Верховній Раді Міжфракційне об’єднання “За духовність, моральність та здоров’я України”.
Павло Унгурян розповів про ті виклики, з якими щоденно стикається християнин у політиці, а також поділився здобутками роботи у Верховній Раді об’єднання: “Розроблено та прийнято ряд законів, спрямованих на підтримку та пропагування моральних і духовних цінностей, просування здорового способу життя, спорту, допомогу молодому поколінню, протидію негативним явищам (паління, алкоголізм, наркоманія). Заблоковано спроби прийняти антисімейні, аморальні закони та інші негативні ініціативи”.
На завершення Форуму управлінців-християн взяв слово Олександр Турчинов, координатор Союзу “Всеукраїнський Собор”,
“У чому ж причина масштабних змін в Україні? – звернувся Олександр Турчинов до присутніх в залі. – Десакралізація влади — це головна проблема. Старі партії йдуть на узбіччя… З приходом нових команд, піднімають голови ті, хто втікали у 2014 році. І проблема минулої влади в тому, що вона не змогла подолати корупцію. Ми побудували багато антикорупційних структур, але без християнського світогляду не можна змінити ситуацію. Справжній християнин не потребує контролю, адже знає, що красти, брехати — це гріх. Найбільший борець з корупцією — Христос”.
Далі спікер говорив про тотальні маніпуляції у медіа:”ЗМІ в країні належать олігархічним групам, і через інформаційне послання влада поставала у вигляді “корумпованих бездар та невігласів”.

Більше про христяин управлінців:

“Нам треба досягати мети  вірою і важкою працею. Важливо, щоб нові команди, які прийшли до влади,  були професійні та компетентні спеціалісти”,  – підсумував координатор Собору та запевнив, що  як доктор економічних наук та професор готовий навчати молодих політиків принципам управління країною.

Читайте головні новини “Слово про Слово” в соціальних мережах Facebook і Twitter

Читайте нас в Телеграм

Джерело: poklik.media

 

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button