Україна

60 % біженців у Польщі після закінчення війни планують повернутися додому

Більшість українців після початку повномасштабного вторгнення обрали тимчасовий прихисток в сусідній Польщі. Згідно з опитуваннями, приблизно 60 % українських громадян планують повернутися до України після закінчення війни, а 22 % наразі не можуть дати відповідь. Такі дані звіту Центру аналізів і досліджень польських метрополій, передає In Poland.

Джерело: УНН.

Як зазначається, 38 % біженців з України, які наприкінці квітня подали заяву на отримання номера PESEL, після прибуття до Польщі проживали з поляками (у господарів або самостійно у квартирі), а 23 % залишалися у друзів чи родин з України, які раніше переїхали до Польщі.

Так, основною проблемою під час перебування в Польщі був пошук квартири (28 %) та потреба допомоги у пошуку роботи (27 %).

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button