Домашня » Новини » “Син Божий” – кінофільм – вийде у прокат в лютому 2014

“Син Божий” – кінофільм – вийде у прокат в лютому 2014

0
Поширень
Pinterest WhatsApp

Творці міні-серіалу «Біблія» Рома Дауні і Марк Бернетт оголосили, що їхній новий фільм «Син Божий», який є кіноверсією міні-серіалу, вийде в світовий прокат 28 лютого 2014 , – повідомляє Слово про Слово з посиланням Мегапортал invictory.com. «Син Божий» розповість історію Ісуса Христа, «від народження до розп’яття і вознесіння». Продюсери фільму вдячні кіностудії «20th Century Fox» за сприяння і співпрацю.

«Ми дуже раді, що можемо співпрацювати з кіностудією «20th Century Fox», щоб випустити серіал «Син Божий» як повноцінний кінофільм , – сказали Дауні і Бернетт . – Тим самим ми відповіли на величезну кількість прохань, показати своє бачення найбільшою історії людства на великому екрані. У результаті вийшов красивий незалежний фільм. Це історія про Ісуса для нового покоління».

«Я б порадив цей фільм подивитися деяким моїм знайомим, і особливо, думаю фільм добре підходить для сімейного перегляду. Це чудова історія про Сина Божого, яка нагадає нам про Його любов до нас», – сказав кардинал Дональд Вуерл ( Donald Wuerl ).

Більше про фільм Син Божий:

Пастор мегацеркви «Седдлбек» Рік Уоррен також позитивно відгукувався про фільм. «Це найпотужніший і пронизливий фільм, найкращий фільм про Ісуса з тих, що я вже дивився. Я знаю, що коли почнуть його показувати, він стане величезним благословенням для багатьох», – сказав він.

Попередня Стаття

За два роки у 20-ти країнах посилились переслідування на християн

Наступна Стаття

Архів газет Слово про Слово за 2013 рік

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *